مرکزآهنکارخانجات تولید فولادشرکت ساخته های فلزی اصفهان

شرکت ساخته های فلزی اصفهان

3 ماه پیش2785بازدید0دیدگاه
شرکت ساخته های فلزی اصفهان

معرفی شرکت سافا اصفهان

فعالیت اصلی شرکت ساخته های فلزی اصفهان در زمینه توزیع و فروش محصولات تولیدی؛ واردات ماشین آلات و قطعات و مواد اولیه و انجام امور بازرگانی می باشد. این شرکت در سال 1351 کار خود را با برشکاری ورق و ساخت قفسه های فلزی آغاز کرد و در سال 1362 موافقت اصولی ساخت 5000 تن پروفیل درب و پنجره گالوانیزه رنگ شده به طور سالیانه و در سال 68 موافقت اصولی جهت ساخت 10000 تن قفسه های فلزی مشبک برای هر سال را اخذ نموده است. همچنین پروانه بهره برداری جهت تولید 3500 تن نبشی و زهوار و قفسه های فلزی در سال 81 اخذ گردید و در خصوص طرح توسعه به میزان 50000 تن تولید سالیانه قوطی و پروفیل و لوله ، شرکت سافا موافقت اداره صنایع را اخذ نموده و در سال 84 با اخذ مجوز از سازمان محیط زیست موفق به دریافت پروانه بهره برداری از اداره صنایع شده است که مقدار 60000 تن تولید سالیانه لوله و پروفیل در آن منظور گردیده است. در حال حاضر با تکمیل حدود 15800 متر مربع سالن و ساختمان اداری تعداد 4 خط پروفیل بسته و 5 خط پروفیل باز در سالن های فاز یک نصب و راه اندازی گردیده است. فعالیت شرکت ساخته های فلزی اصفهان در سال های جاری تولید پروفیل باز و بسته، قوطی و پروژه های درب و پنجره و نرده سازی بوده است.

همچنین برای دریافت قیمت قوطی آهن می‌توانید به بخش قیمت روز آهن یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت ساخته های فلزی اصفهان

محصولات تولیدی شرکت ساخته های فلزی اصفهان

این شرکت در حال حاضر به تولید انواع لوله و قوطی های صنعتی و ساختمانی؛ پروفیل ؛ ناودانی ساخته های فلزی و ورق های فولادی کرکره ای مخصوص پوشش سقف و دیوار مشغول می باشد. کلیه تولیدات این شرکت به شرح زیر است:

لوله گالوانیزه (گلخانه ای): لوله های گالوانیزه به دلیل مقاومت بالا، انعطاف پذیری مناسب و تنوع در طرح و اتصالات انتخاب مناسبی برای سازه های گلخانه ای می باشند. این محصولات در دو نوع سرد و گرم موجود بوده که نوع گرم در کارخانجات ایران تولید می شود و دارای کیفیت و مقاومت بالایی می باشند.

قوطی گالوانیزه (گلخانه ای): به جهت هوای مرطوب گلخانه قوطی های گالوانیزه در سایزها و ابعاد مختلف برای مصارف گلخانه ای در شرکت ساخته های فلزی اصفهان تولید می گردد.

پروفیل های باز انواع چهارچوبی: پروفیل های باز در دو نوع چهارچوب درب های چوبی و قاب اطراف پنجره ها کاربرد دارند. همچنین پروفیل های باز مقطع z در سقف سوله ها و سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل های بسته (گروه 2): به محصولاتی همچون پروفیل های کرکره برقی و پروفیل پی وی سی ، پروفیل بسته گفته می شود. مشخصات این محصولات اعم از وزن و طول شاخه در جدول زیر آورده شده است.

همچنین برای دریافت  می‌توانید به بخش قیمت روز پروفیل یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

پروفیل سافا

انواع نبشی و تسمه: به پروفیل هایی که دارای دو ضلع عمود بر یکدیگر باشد نبشی گفته می شود. از کاربردهای این محصول می توان به صنعت ساخت و ساز اشاره کرد. نبشی ساخته های فلزی اصفهان در انواع سایز و وزن های مختلف تولید و به بازار مصرف ارائه می شود. تسمه های تولیدی این شرکت نیز از سایز 30 تا 80 در بازار موجود است.

نبشی سافا

پروفیل های باز انواع ریلی:

پروفیل ریلی سافا

پروفیل باز انواع z و زهوار

پروفیل سافا

قوطی های بسته مستطیلی شکل

قوطی های بسته مربعی شکل

لوله داربستی: لوله های داربستی در دسته لوله های صنعتی قرار دارند و به لوله هایی اطلاق می گردد که هیچ گونه سیالی از داخل آن ها عبور داده نمی شود. این محصول تنها کاربرد صنعتی داشته و در سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

آدرس شرکت ساخته های فلزی اصفهان

اصفهان، کیلومتر ۲۵ جاده اصفهان- نایین، مقابل کارخانه لوله و پروفیل سپاهان کد پستی ۸۱۵۹۵۱/۶۸

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید
0