شرکت ساخته های فلزی اصفهان

4 ماه پیش3363بازدید0دیدگاه3امتیاز (7 رای)
شرکت ساخته های فلزی اصفهان

معرفی شرکت سافا اصفهان

فعالیت اصلی شرکت ساخته های فلزی اصفهان در زمینه توزیع و فروش محصولات تولیدی؛ واردات ماشین آلات و قطعات و مواد اولیه و انجام امور بازرگانی می باشد. این شرکت در سال 1351 کار خود را با برشکاری ورق و ساخت قفسه های فلزی آغاز کرد و در سال 1362 موافقت اصولی ساخت 5000 تن پروفیل درب و پنجره گالوانیزه رنگ شده به طور سالیانه و در سال 68 موافقت اصولی جهت ساخت 10000 تن قفسه های فلزی مشبک برای هر سال را اخذ نموده است. همچنین پروانه بهره برداری جهت تولید 3500 تن نبشی و زهوار و قفسه های فلزی در سال 81 اخذ گردید و در خصوص طرح توسعه به میزان 50000 تن تولید سالیانه قوطی و پروفیل و لوله ، شرکت سافا موافقت اداره صنایع را اخذ نموده و در سال 84 با اخذ مجوز از سازمان محیط زیست موفق به دریافت پروانه بهره برداری از اداره صنایع شده است که مقدار 60000 تن تولید سالیانه لوله و پروفیل در آن منظور گردیده است. در حال حاضر با تکمیل حدود 15800 متر مربع سالن و ساختمان اداری تعداد 4 خط پروفیل بسته و 5 خط پروفیل باز در سالن های فاز یک نصب و راه اندازی گردیده است. فعالیت شرکت ساخته های فلزی اصفهان در سال های جاری تولید پروفیل باز و بسته، قوطی و پروژه های درب و پنجره و نرده سازی بوده است.

همچنین برای دریافت قیمت قوطی آهن می‌توانید به بخش قیمت روز آهن یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

محصولات تولیدی شرکت ساخته های فلزی اصفهان

این شرکت در حال حاضر به تولید انواع لوله و قوطی های صنعتی و ساختمانی؛ پروفیل ؛ ناودانی ساخته های فلزی و ورق های فولادی کرکره ای مخصوص پوشش سقف و دیوار مشغول می باشد. کلیه تولیدات این شرکت به شرح زیر است:

لوله گالوانیزه (گلخانه ای): لوله های گالوانیزه به دلیل مقاومت بالا، انعطاف پذیری مناسب و تنوع در طرح و اتصالات انتخاب مناسبی برای سازه های گلخانه ای می باشند. این محصولات در دو نوع سرد و گرم موجود بوده که نوع گرم در کارخانجات ایران تولید می شود و دارای کیفیت و مقاومت بالایی می باشند.

قوطی گالوانیزه (گلخانه ای): به جهت هوای مرطوب گلخانه قوطی های گالوانیزه در سایزها و ابعاد مختلف برای مصارف گلخانه ای در شرکت ساخته های فلزی اصفهان تولید می گردد.

پروفیل های باز انواع چهارچوبی: پروفیل های باز در دو نوع چهارچوب درب های چوبی و قاب اطراف پنجره ها کاربرد دارند. همچنین پروفیل های باز مقطع z در سقف سوله ها و سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل های بسته (گروه 2): به محصولاتی همچون پروفیل های کرکره برقی و پروفیل پی وی سی ، پروفیل بسته گفته می شود. مشخصات این محصولات اعم از وزن و طول شاخه در جدول زیر آورده شده است.

همچنین برای دریافت  می‌توانید به بخش قیمت روز پروفیل یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

پروفیل سافا

انواع نبشی و تسمه: به پروفیل هایی که دارای دو ضلع عمود بر یکدیگر باشد نبشی گفته می شود. از کاربردهای این محصول می توان به صنعت ساخت و ساز اشاره کرد. نبشی ساخته های فلزی اصفهان در انواع سایز و وزن های مختلف تولید و به بازار مصرف ارائه می شود. تسمه های تولیدی این شرکت نیز از سایز 30 تا 80 در بازار موجود است.

نبشی سافا

پروفیل های باز انواع ریلی:

پروفیل ریلی سافا

پروفیل باز انواع z و زهوار

پروفیل سافا

قوطی های بسته مستطیلی شکل

قوطی های بسته مربعی شکل

لوله داربستی: لوله های داربستی در دسته لوله های صنعتی قرار دارند و به لوله هایی اطلاق می گردد که هیچ گونه سیالی از داخل آن ها عبور داده نمی شود. این محصول تنها کاربرد صنعتی داشته و در سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

آدرس شرکت ساخته های فلزی اصفهان

اصفهان، کیلومتر ۲۵ جاده اصفهان- نایین، مقابل کارخانه لوله و پروفیل سپاهان کد پستی ۸۱۵۹۵۱/۶۸

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد