آهن و فولاد جهان

1 ماه پیش4633بازدید0دیدگاه3.8امتیاز (17 رای)
آهن و فولاد جهان

معرفی شرکت آهن و فولاد جهان سپاهان

آهن و فولاد جهان سپاهان  در سال 1337 فعالیت خود را در آذربایجان شرقی آغاز کرد. این واحد تولیدی در ابتدا به تولید سازه های فلزی مشغول سپس در سال 1350 فعالیت خود را در زمینه تولید مخازن سوخت آغاز نمود.با توسعه این شرکت و تولید پروفیل های باز این گروه صنعتی در سال 1371 فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع مقاطع فولادی و ورق آغاز نمود. سپس شرکت آهن و فولاد جهان با به کارگیری متخصصان مجرب توانست در زمینه تولید سوله و سازه های فلزی و تامین مواد اولیه کارخانجات صنعتی فعالیت داشته باشد. تلاش این گروه صنعتی موجب موفقیتی دیگر گردید و آن راه اندازی واحد تولید پروفیل های تقویتی درب و پنجره های یو پی وی سی  می باشد. همگام شدن با دانش و تکنولوژی روز در این واحد تولیدی موجب گردیده است که با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر خارجی و با واردات مدرن ترین و مجهزترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه های رول فرمینگ و راه اندازی آنها، به یکی از قطب های صنعت آهن و فولاد در شمال غرب کشور تبدیل شود. برای اطلاع از قیمت پروفیل کارخانجات مختلف می توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

ظرفیت تولید فولاد جهان سپاهان در ابتدا 6000 تن در سال و هم اکنون با توسعه فعالیت های خود به 52000 تن سالیانه رسیده است. این گروه صنعتی  با بهره گیری از مدیران و پرسنل کارآمد و با تجربه در ساخت، اجرا و راه اندازی تعداد زیادی از پروژه های ملی نظیر نفت، گاز و پروژه های معدنی یکی از فعال ترین شرکت های پیمانکاری در ایران می باشد  و همیشه پایبند  به تخصص و تعهد و مسئولیت پذیری در پروژه های خود بوده است. کنترل کیفیت و رعایت اصول ایمنی جایگاه ویژه ای در این واحد دارد و بدین ترتیب میزان ریسک پروژه ها به حداقل می رسد. وظیفه مهم این شرکت، ارائه خدمات با کیفیت تضمین شده، انجام پروژه ها در زمان بهینه و با قیمت قابل رقابت با دیگران می باشد.

آهن و فولاد جهان

محصولات و فعالیت های آهن و فولاد جهان

ساخت و تولید

طراحی، تولید، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی، صنعتی، تجهیزات، ساختمان ها، برج ها، مجتمع های تجاری، مسکونی و رفاهی طراحی و ساخت انواع تجهیزات مکانیکال ثابت، طراحی، ساخت و نصب انواع مخازن ذخیره اتمسفریک و تحت فشار

تولیدکننده ورق های قطعات فولادی

انواع پروفیل های صنعتی و ساختمانی

انواع پروفیل های تقویتی، سوله و سازه های فلزی

پیمانکاری

طراحی، تأمین، اجرای عملیات ابنیه ای و ساختمانی به صورت مدیریت پیمان و پیمانکاری سازه فلزی پیچ و مهره ای و جوشی، نصب تجهیزات مکانیکی و الکترومکانیکی، اجرای عملیات لوله کشی روزمینی و زیرزمینی، اجرای عملیات برق و ابزار دقیق سرویس های جانبی، پیش راه اندازی و راه اندازی.

آدرس آهن و فولاد جهان سپاهان

تبریز، میدان راه آهن، بلوار کارگر، ایستگاه علیزاده

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد