لوله و پروفیل کویر خراسان

3 ماه پیش2973بازدید0دیدگاه4.3امتیاز (4 رای)
لوله و پروفیل کویر خراسان

کلنگ مجموعه لوله و پروفیل کویر خراسان چند سال قبل از بهره برداری در بیرجند به زمین زده شد و تا آغاز بهره برداری سه سال زمان برد. در سال 87  بود که این مجموعه به صورت رسمی افتتاح و به بهره برداری رسید. در ابتدا این کارخانه فعالیت خود را در گروه کالاهای فلزات اساسی شروع کرد. هم اکنون فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع ورق فولادی با پوشش روی، مقاطع فولادی ساده کم کربنی و کم آلیاژی مانند نبشی، قوطی و پروفیل، لوله سیاه درزدار، انواع پروفیل با مقاطع غیر مستطیلی و... می باشد. این کارخانه بزرگ ترین و مدرن ترین کارخانه لوله و پروفیل در شرق کشور است که دارای تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت و تولید پروفیل و لوله های فولادی می باشد.

معرفی کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

این مجتمع در زمینی با مساحت 10 هکتار ساخته شده است که در حدود 11 هزار و 800 متر مربع آن برای ساخت سالن ها و 450 متر مربع آن برای ساختمان های بخش اداری و رفاهی اختصاص یافته است. بازار هدف کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان کشورهای همسایه مانند افغانستان و پاکستان می باشد. قیمت پروفیل این کارخانه برای کشور های همسایه مقرون به صرفه بوده و در حال حاضر پروفیل های ساخته شده در این کارخانه به کشور افغانستان صادر می شود. ظرفیت اسمی تولید لوله های فولادی کارخانه کویر خراسان بالغ بر 197 هزار تن است که قرار است در طرح توسعه این عدد بیشتر شود.

کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

معرفی محصولات کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

در کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان پروفیل هایی از جنس فولاد ساده کربنی و کم آلیاژ تا سایز 10 سانتی متر تولید می شوند. از دیگر محصولات تولیدی این کارخانه می توان به انواع نبشی، ناودانی، چهار پهلو و ریل اشاره کرد. نبشی نوعی پروفیل است که سطح مقطع آن به صورت L می باشد و دو ضلع آن بر هم عمود است. این مقطع در ساخت و ساز و وسایل روزمره بسیار پرکاربرد است و از مهم ترین مصالح و پروفیل های ساختمانی به شمار می رود. نبشی ها در دو نوع پرسی و فابریک و به دو صورت بال مساوی و بال نامساوی در این کارخانه تولید و به بازار عرضه می شوند. با گذشت یک دهه از فعالیت، این شرکت توانسته بازارهای شرقی کشور و خارج از کشور را در دست بگیرد و در زمینه صادرات میلگرد و پروفیل، لوله داربست، و انواع ورق فعال باشد. شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان یک درصد از سهام کارخانه خود را برای بیماران سرطانی شهرستان بیرجند وقف کرده است.

آدرس کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند، کیلومتر 12 جاده کرمان بعد از شهرک صنعتی جنب شرکت کویر تایر، کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

آدرس دفتر مرکزی

خراسان رضوی، مشهد، طرحچی 24، پلاک 4

خراسان جنوبی، خیابان توحید، نبش توحید 19، شماره 2

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد