4.3/5
4رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

کلنگ این مجموعه چند سال قبل از بهره برداری در بیرجند به زمین زده شد و تا آغاز بهره برداری سه سال زمان برد. در سال 87  بود که این مجموعه به صورت رسمی افتتاح و به بهره برداری رسید. این کارخانه فعالیت خود را در گروه کالاهای فلزات اساسی شروع کرد. فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع ورق های فولادی با پوشش روی ، مقاطع فولادی ساده کم کربنی و کم آلیاژی مانند نبشی ، قوطی و پروفیل ، لوله درز دار ، انواع پروفیل با مقاطع غیر مستطیلی و… شروع شد. این کارخانه بزرگ ترین و مدرن ترین کارخانه لوله و پروفیل در شرق کشور است. در این مجموعه تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت تولید پروفیل و لوله های فولادی وجود دارد. این مجتمع در زمینی با مساحت 10 هکتار ساخته شده است که در حدود 11 هزار و 800 متر مربع آن برای ساخت سالن ها و 450 متر مربع آن برای ساختمان های بخش اداری و رفاهی اختصاص یافته است. بازار هدف این مجموعه کشورهای همسایه مانند افغانستان و پاکستان است. در حال حاضر پروفیل های ساخته شده در این کارخانه به کشور افغانستان صادر می شود. ظرفیت اسمی تولید لوله های فولادی کارخانه کویر خراسان بالغ بر 197 هزار تن است که قرار است در طرح توسعه این عدد بیشتر شود.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : لوله و پروفیل کویر خراسان

لوله و پروفیل کویر خراسان

در کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان پروفیل هایی از جنس فولاد ساده کربنی و کم آلیاژ تا سایز 10 سانتی متر تولید می شوند. در این کارخانه انواع نبشی ، ناودانی ، چهار پهلو و ریل نیز تولید می شود. نبشی نوعی پروفیل است که سطح مقطع آن به صورت L می باشد و دو ضلع آن بر هم عمود است. این مقطع در ساخت و ساز و وسایل روزمره بسیار پرکاربرد است و از مهم ترین مصالح و پروفیل های ساختمانی به شمار می رود. نبشی ها در دو نوع پرسی و فابریک و به دو صورت بال مساوی و بال نامساوی تولید می شوند. با گذشت یک دهه از فعالیت، این شرکت توانسته بازارهای شرقی کشور و خارج از کشور را در دست بگیرد و در زمینه صادرات میلگرد و پروفیل ، لوله داربست ، و انواع ورق فعال باشد. شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان یک درصد از سهام کارخانه خود را برای بیماران سرطانی شهرستان بیرجند وقف کرده است.

آدرس کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

استان خراسان جنوبی ، شهرستان بیرجند ، کیلومتر 12 جاده کرمان بعد از شهرک صنعتی جنب شرکت کویر تایر ، کارخانه لوله و پروفیل کویر خراسان

آدرس دفتر مرکزی

خراسان رضوی ، مشهد ، طرحچی 24 ، پلاک 4

خراسان جنوبی ، خیابان توحید ، نبش توحید 19 ، شماره 2

4.3/5
4رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0