3/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانه برفیان آمل

شرکت لوله و پروفیل برفیان آمل با مدیریت جناب آقای آندریاس برفیان نماگردی از سال ۱۳۷۷ در شهر آمل شروع به فعالیت کرد. این کارخانه اکنون با بیش از ۲۰ سال تجربه درخشان در تولید قطعات فولادی اکنون به قطب بزرگ تولید لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی در مازندران زیبا شده است. گروه صنعتی آمل با پشتوانه مدیریت حازق و برنامه مدیریتی قوی همچنین با بهره گیری از زمینی به مساحت ۲۱۳۰۶ متر مربع،  ۱۰۸۰۰ متر مربع سالن های ساخت قطعه و ۴۰۰۰ متر مربع انباری ، ساختمان اداری تاسیس شد. این واحد صنعتی با دارا بودن هفت خط تولید لوله پروفیل صنعتی، دو دستگاه قیچی و برش ۱۰ و ۳۰ تنی، پست برق اختصاصی، ده جرثقیل سقفی با تناژ های متفاوت، واحد هوای فشرده، تاسیسات حرارتی برودتی بزرگترین قطب صنعتی شمال کشور می باشد.

این گروه صنعتی علاوه بر استفاده از تجهیزات مدرن مطابق با استاندارد های روز دنیا با ایجاد اشتغال در شمال کشور و استخدام مهندسان و نیروهای مجرب توانایی تولید سالیانه ۲۰۰۰۰۰ تن انواع مختلف لوله پروفیل قوطی مربع و مستطیل صنعتی و ساختمانی دارد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت لوله و پروفیل برفیان آمل

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات شرکت برفیان آمل

از انواع محصولات این کارخانه می توان به پروفیل سپری، لنگه دری، چهار چوبی، چهار چوبی فرانسوی و… اشاره کرد. تمامی این محصولات با ضخامت ۲ میلیمتر موجود می باشد. این محصولات با ضخامت های ۲، ۲٫۵ و ۳ میلی متر و شاخه های ۶ متری در موارد صنعتی مانند جرثقیل های دروازه ای یا اسکلت های فلزی و تولید شده با استاندارد اروپائی DIN 2395 و JIS G3466 کاربرد دارد.

لوله و پروفیل برفیان آمل

پروفیل ها یکی از اساسی ترین مقاطع در ساختمان سازی هستند. پس چه بهتر که با شناخت و خرید محصول با کیفیت علاوه بر صرفه جوئی در هزینه ها محصولی با عمر طولانی انتخاب کنید. از ویژگی های پروفیل های این کارخانه میتوان به زیبایی ومحصولات تولید شده از مواد اولیه مرغوب اشاره کرد.

انواع پروفیل های باز و بسته مانند پروفیل های باز نبشی با سایز های متفاوت از سایز ۲۰ تا ۵۰ میلیمتر و ناودانی از سایز های ۱۰-۱۲-۱۸  در این واحد صنعتی به شیوه نورد سرد تولید می شوند. پروفیل های قوطی مربع اغلب در پایه میز و صندلی فلزی و در صنایع خودرو سازی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پروفیل نبشی در ساخت چهارچوب درب و پنجره های آهنی، قاب های فلزی و… کاربرد دارد.

پروفیل های مستطیل این کارخانه با ابعاد ۴۰*۱۰۰ میلیمتر تا ۳۰۰*۱۳۵ میلیمتر و با ضخامت ۵٫۲ تا ۸ میلیمتر در ساخت ستون و اسکلت فلزی استفاده می شود. از نوع مربع این پروفیل ها با ابعاد ۶۰*۶۰ تا ۲۷۰*۲۷۰ میلیمتر در ساختمان سازی کاربرد دارد.

با توجه به نوسانات موجود در بازار آهن آلات برای دریافت مشاوره و همچنین اطلاع از قیمت روز پروفیل برفیان آمل با شماره ویژه ۳۵۱۵۵-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید.

آدرس کارخانه برفیان آمل

آمل، کیلومتر ۳ جاده بابل

۳
۳رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری