شرکت لوله و پروفیل سپنتا

1 سال پیش4622بازدید2دیدگاه3.6امتیاز (19 رای)
شرکت لوله و پروفیل سپنتا

شرکت لوله و پروفیل سپنتا را می توان اولین شرکت در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی در کشور به شمار آورد که هم اکنون در جاده اهواز خرمهشر مشغول فعالیت می باشد. تنها پس از چند سال از تاسیس، این مجموعه توانست سایر خطوط تولیدی خود را راه اندازی نموده و با افزایش ظرفیت به بزرگ ترین واحد تولید لوله و پروفیل فولادی تبدیل گردد.

شرکت لوله و پروفیل سپنتا با مدیریت آقای سید عبدالرسول عدنانی اکنون در دو شعبه تهران و اهواز به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری و صنعتی مشغول فعالیت می باشد و به یکی از مطح ترین کارخانجات تولید فولاد در کشور تبدیل شده است. این مجموعه در بورس نیز فعالیت داشته و دارای سهامی عام و یکی از اعضای بورس اوراق بهادار تابلوی اصلی می باشد. جهت اطلاع از قیمت پروفیل آهن و قیمت لوله 20 و سایر سایزهای کارخانجات مختلف می توانید به سایت مرکزآهن مراجعه نمایید.

معرفی کارخانه لوله و پروفیل سپنتا

کارخانه پروفیل مستقر در شهر تهران با نام شرکت لوله و پروفیل سپنتا تهران دارای ظرفیت تولید انواع لوله و قوطی پروفیل به میزان 140 هزار تن در سال به فعالیت خود ادامه می دهد. این شرکت دارای 13 خط لوله سازی و 5 خط تولید پروفیل سازی به همراه 9 خط تست هیدرواستاتیک، 3 دستگاه خط تست ادی کارنت و سه خط تولیدی لوله گالوانیزه در تولید لوله و پروفیل کشور تحت استاندار ملی پیشگام می باشد.

این شرکت در مناقصه های شرکت ملی گاز ایران برای تولید انواع لوله های سیاه شوفاژی، گازی، گالوانیزه و لوله و قوطی های مبلی، قوطی و پروفیل صنعتی فعالیت داشته است. سپنتا گواهینامه استاندارد ISO 9001-2008 را به عنوان الگویی جهت استقرار سیستم مدیریت کیفیت انتخاب نموده و ضمن اعلام پایبندی خود به اهداف تولیدی و همچنین اهداف کیفی و کمی مشخص شده و بازنگری آنها با مساعدت پرسنل توانمند خود توانسته یکی از برترین های تولید لوله و پروفیل در کشور شناخته شود.

شرکت لوله پروفیل سپنتا تهران

معرفی محصولات تولیدی شرکت لوله و پروفیل سپنتا تهران

شرکت لوله و پروفیل سپنتا سبد کاملی از انواع محصولات فولادی را تولید و به بازار عرضه می نماید که از جمله آن ها می توان به انواع لوله و پروفیل فولادی اشاره کرد. در ادامه به معرفی هر یک از این محصولات خواهیم پرداخت.

 • لوله گالوانیزه سپنتا تهران

لوله های گالوانیزه تولیدی این شرکت در انواع لوله های شوفاژی، سیاه، گالوانیزه با گروه فولادی سبک، لوله های گالوانیزه با گروه فولادی متوسط و لوله های گالوانیزه با گروه فولادی سنگین و تحت استاندارد ISIRI 3765 تولید و به بازار عرضه می شوند. لوله های شوفاژی در سایز 2/1 تا 2 اینچ و لوله های سیاه در سایز 2/1 -2 تا 6 اینچ تهیه و تولید می گردند. قطر خارجی لوله حداقل بین 10/21 تا 10/164 میلیمتر و حداکثر بین 70/21 تا 10/166 میلیمتر می باشد. وزن هر لوله سیاه 6 متری بین 68/ 7 تا 79/120 کیلوگرم و هر لوله گالوانیزه 6 متری در محدوده ی 8 تا 94/124 کیلوگرم است.

 • لوله گازی جهت مصارف لوله کشی توکار ساختمان

این محصول که بیشتر برای لوله کشی توکار منازل و خطوط انتقال گاز بین شهری مورد استفاده می باشد با کیفیت بالا و براساس استاندارد ISIRI 3574 تهیه می گردند. قطر آن ها بین 15 تا 50 میلیمتر و ضخامت آن ها در محدوده ی 40 تا 630 میلیمتر می باشد.

 • لوله های گازی بر اساس استاندارد ملی گاز ایران
لوله های گازی این شرکت براساس استاندارد ملی گاز ایران برای مصارف بدون درز و درزجوش در اندازه های 6 تا 56 اینچ تولید و به بازار عرضه می شوند.
 • لوله های گازی جهت مصرف در منازل
این دسته از محصولات برای مصارف خانگی تولید شده و دارای قطر خارجی بین 3/21 تا 1/165 میلی متر می باشند.
 • لوله و قوطی مبلی سپنتا
پروفیل مبلی تولیدی این شرکت در سایزهای 10*10 تا 30*50 میلیمتر می باشد. سایز لوله های مبلی این شرکت بین 13 تا 60 میلیمتر است.
 • پروفیل سپنتا

پروفیل های فولادی و پروفیل های توخالی مخصوص درب و پنجره در این شرکت تحت استاندارد ISIRI7336 تهیه و تولید می گردند.برای مشاهده قیمت پروفیل سپنتا به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر آزادی 2 سال پیشتهیه لینک اشتراک
  با سلام ۲۵ ساله باواسطه از محصولات سپنتا استفاده میکنم(لوله های گاز وشوفاژ )میخواستم اطلاعات بروز قیمتها رو داشته باشم
  • ارسال شده توسط کاربر کارشناس مرکزآهن 2 سال پیشتهیه لینک اشتراک
   سلام شما میتوانید برای اطلاع از قیمت روز انواع لوله گاز در منو روی کلمه لوله نگه داشته و لوله گاز را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید برای استعلام قیمت با شماره 91009009-031 تماس بگیرید.