اگزوز خودرو خراسان

7 ماه پیش7136بازدید0دیدگاه3امتیاز (35 رای)
اگزوز خودرو خراسان

معرفی شرکت اگزوز خودرو خراسان

شرکت اگزوز خودرو خراسان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اگزوز خودرو در ایران می باشد که از سال 1352 فعالیت خود را با نام تجاری رضا مشهد آغاز کرده است. این شرکت زیر مجموعه گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران پاپکو به شمار می آید. این واحد تولیدی در حوزه تامین مجموعه قطعات جانبی انواع سیستم اگزوز و کاتالیست فعالیت می کند و به عنوان بزرگ ترین تامین کننده خودروسازان ایران ، ایران خودرو ، سایپا ، پارس خودرو ، زامیاد ، سپاهان لیفتر و... می باشد  و پیشروترین شرکت اگزوز سازی در ایران شناخته می شود. همچنین در بازار یدک با برند رضا مشهد و سیمرغ فعالیت دارد. آنچه باعث توانایی محصولاتی با کیفیت و مطابق با معیارهای جهانی در این گروه شده است، بهره مندی از به روزترین فناوری های خطوط تمام اتوماتیک ساخت منبع اگزوز ،HIGH-TECH”" کنینگ کاتالیست، CNCها، خطوط رباتیک و بروزترین فناوری تولید لوله گالوانیزه ، آلومینیومی و روغنی می باشد و همچنین دارا بودن آزمایشگاه های مجهز و نیروی متخصص و کارامد، استانداردهای تولیدی شرکت را بالا برده است.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت اگزوز خودرو خراسان

انواع تولیدات شرکت اگزوز خودرو خراسان

مواد اولیه شرکت شامل هسته های کاتالیستی ، قطعات جانبی خودرو و محصولات فولادی از شرکت های درجه یک خارجی در زمینه قطعات یدک و یا به صورت ترکیبی از تولید کنندگان و سازندگان ایرانی تامین می گردد. تکنولوژی جوش خط لوله شرکت اگزوز خودرو خراسان، ‌تکنولوژی پیشرفته تراماتول آمریکا و تجهیزات کلیدی آن با برندهای معتبر اروپایی می باشد.

 • شرکت اگزوز خودرو با همکاری با شرکت های معتبر جهانی،‌ تولید مجموعه کاتالیست و اگزوز را تحت لیسانس شرکت های DINEX ECOCAT و FAURECIA به انجام می رساند.
 • در کنار تولید اگزوز توان تولید انواع لوله های صنعتی آلومینایز ، گالوانیزه و انواع مبدل های سرامیکی و فلزی، انواع " CLOSED COUPLE " و " UNDERBODY "‌ بافناوری های یورو 4 و " EOBD " را دارد.

کارخانه لوله سازی این شرکت در زمینه تولید انواع لوله های درزدار آلومینایز، گالوانیزه از قطر 20 تا 76 میلی متر و ضخامت 1 تا 3 میلی متر فعالیت می کند و نیز توانایی تولید انواع پروفیل های صنعتی و لوله های استنلس استیل و لوله های " API 5L   " را دارا می باشد. در حال حاضر لوله هایی با قطر 34 ، 38 ، 42 ، 45 ، 50 ، 54 ، 64 و همچنین پروفیل های 30×30 و 20×40 موجود و در حال تولید می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت با استاندارد" DIN 2394" و با  بهره مندی از تکنولوژی " ERW " بوده و دارای کیفیت بالا و در رقابت با محصولات خارجی می باشد. در زمینه فرم دهی لوله،  توانایی تولید لوله درزدار با پلیسه گیری داخل را دارد همچنین میزان تولید این شرکت سالیانه بالغ بر یک میلیون و پانصد هزار دست اگزوز می باشد.

رسالت شرکت اگزوز خودرو سپاهان

عنوان هدف اساسی شرکت تولید در کلاس جهانی و همکاری با قطعه سازان نامی خارجی است و به دنبال این است تا بزرگ ترین تولید کننده محصولات تخصصی خود در حوزه داخلی شود. طبق برآوردهای انجام شده تقاضا برای خودرو رو به افزایش است و این مهم موجب شده شرکت اگزوز خودرو سپاهان که با استانداردهای بالا فعالیت می کند پیشرفت رو به رشدی داشته باشد و بیش از 70 درصد نیاز شرکت خودروسازی داخلی را تامین کند.

محصولات خط لوله سازی شرکت اگزوز

این شرکت در زمینه تولید انواع لوله های درزدار آلومینایز، گالوانیزه  از قطر 20 تا 76 میلیمتر و ضخامت 1 تا 3 میلی متر فعالیت دارد و نیز توانایی تولید انواع پروفیل های صنعتی و لوله های استنلس استیل و لوله های " API 5L " را دارا می باشد.

محصولات یدک اگزوز ماشین های سواری

از سال 1381 با هدف رفع آلودگی ناشی از سوخت های فسیلی استفاده از مبدل های کاتالیستی در ایران اجباری شد. برای این منظور این شرکت با دارا بودن 5 لیسانس معتبر جهانی محصولات خود را در قالب مبدل های کاتالیستی و مجموعه اگزوز عرضه می دارد همچنین این شرکت استاندارد یورو 4 را ارتقا داده و با الزامات سیستم EOBD  به خودروسازان ارایه می کند.

 • مجموعه اگزوز پژو 206
 • مجموعه اگزوز پژو405
 • مجموعه اگزوز تندر 90
 • مجموعه اگزوز پراید
 • مجموعه اگزوز نیسان
 • مجموعه اگزوزمزدا
 • مجموعه اگزوز دنا
 • مجموعه اگزوز تیبا
 • و.......

از جمله محصولاتی است که این شرکت به خودروسازان عرضه می کند.

آدرس شرکت اگزوز خودرو خراسان

نیشابور کیلومتر 7 جاده شهرستان فیروزه، شرکت اگزوز خودرو خراسان

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد