4/5
4رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی فولاد ماهکار اشتهارد

شرکت فولاد ماهکار اشتهارد از سال 1383 به بهره برداری رسید و 1 سال بعد به تولید انبوه انواع مقاطع فولادی دست یافت. این کارخانه در زمینی به مساحت 33600 متر مربع واقع گردیده و دارای 3 سوله اصلی شامل سوله نورد، برشکاری و تکمیلی یا بسته بندی می باشد. در حال حاضر تولیدات این شرکت در زمینه تولید نبشی 8، 10 و 12 اشتهارد و همچنین ناودانی 10 می باشد. به طور کلی کارخانه فولاد ماهکار اشتهارد توانایی تولید نبشی از سایز 18-16 را دارا می باشد. ناودانی شماره 10 برای نخستین بار در کشور ایران توسط شرکت ماهکار فلز تولید گردید و این محصول تلفیقی از استاندارد اروپایی و روسی موجود در بازار می باشد. ناودانی 10 مانند استاندارد اروپایی بوده ولی وزن آن مطابق استاندارد روسی می باشد. این مجموعه همچنین علاوه بر تولید انواع مقاطع فولادی قادر به ساخت انواع ماشین آلات نیز می باشد. کیفیت محصولات تولیدی شرکت فولاد ماهکار اشتهارد با تولیدات جهانی هم تراز بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. واحد کنترل کیفی این مجموعه پس از تولید محصولات آزمایشات دقیقی بر روی آن ها انجام داده و گواهینامه کنترل کیفیت صادر و تحویل مشتری داده می شود.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت ماهکار فلز اشتهارد

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات تولیدی فولاد ماهکار اشتهارد

این کارخانه قادر به تولید انواع محصولات طویل فولادی اعم از نبشی؛ ناودانی و تیرآهن می باشد. مواد اولیه برای تولید این محصولات شمش فولادی بوده که از کشورهای خارجی اعم از روسیه و آسیای میانه تامین می گردد. امید است که با افزایش تولیدات داخلی نیاز مواد اولیه در داخل کشور تامین گردد. نبشی های تولیدی این کارخانه در سایزهای 16-8 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. لازم به ذکر است ناودانی 10 برای نخستین بار در کارخانه ماهکار فلز تولید گردید. پروفیل نبشی از لحاظ ظاهری دارای دو ضلع عمود بر یکدیگر می باشد و در سازه های مختلفی برای کاربردهای متفاوت به کار برده می شود. محصول نبشی به دو صورت منفر و مرکب در صنعت تولید و روانه بازار مصرف می گردد. از لحاظ شکل ظاهری نیز محصول نبشی به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم بندی می گردد. چنانچه دو بال نبشی مساوی باشد در نقشه های ساختمانی پس از حرف L یک اندازه برای بال ثبت می گردد و چنانچه بال ها نامساوی باشد اندازه دو بال با یکدیگر آورده می شود.

[wpdatatable id=584]

فولاد ماهکار اشتهارد

نبشی های فابریک از ابتدای فرآیند تولید به شکل نبشی از خط تولید خارج می شوند ولی در نبشی های پرسی یک ورق فولادی از وسط خم شده و محصول نهایی تولید می گردد. کاربرد این محصول شامل اتصال پل ها به ستون ها، ساخت ستون، ساخت خرپا و غیره می باشد. به پروفیل های U شکل نیز در صنعت ناودانی گفته می شود. این محصول نیز به دو صورت پرسی و فابریک موجود بوده که ناودانی پرسی توسط پرس تولید شده و ناودانی فابریک از ابتدای فرآیند به صورت ناودانی خارج می گردد. در دسته بندی دیگری ناودانی به دو دسته مشبک و ساده تقسیم بندی شده که ناودانی مشبک از ورق گرم تولید گردیده و به دو صورت سرد و گرم ساخته می شود و ناودانی ساده توسط ورق گرم تولید شده و در صورت نیاز برای تولید آن می توان از ورق گالوانیزه نیز استفاده کرد.  از کاربردهای ناودانی می توان به ماشین آلات، تجهیزات ساخت و ساز و ترمیم بناهای معماری اشاره کرد.

آدرس کارخانه ماهکار فلز اشتهارد

اشتهارد، شهرک صنعتی اشتهارد، بلوار ابوریحان؛ بعد از ملاصدرای شرقی، کوهستان 2، نبش سروستان 4

آدرس دفتر مرکزی ماهکار فلز اشتهارد

تهران، خیابان سپهبد قرنی، کلانتری شرقی، ساختمان RE؛ طبقه ششم

4/5
4رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0