3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت نورد فولاد نوین متین

شرکت نورد نوین متین از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع قطعات صنعتی و ماشین سازی و سوله سازی آغاز نمود و در حال حاضر به یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید قطعات فولادی تبدیل گشته است. این کارخانه را می توان سومین شرکت تولیدی میلگرد ساده پس از فولاد آلیاژی یزد و ذوب آهن اصفهان به شمار آورد که در راستای تولید این محصول از مواد مرغوب و درجه یک استفاده نموده و برای افزایش کیفیت میلگردهای تولیدی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت نورد فولاد نوین متین

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات تولیدی شرکت نورد فولاد نوین متین

تسمه و چهار پهلو: این شرکت در زمینه تولید انواع تسمه و چهارپهلو صنعتی و ماشینکاری و کشش شده st37 و ck45 و st52 فعالیت دارد. این محصول دارای سطح مقطع مربعی شکل بوده و از فولاد ساختمانی تولید می گردد. از کاربردهای چهارپهلو می توان به ساخت حصارها، اسکلت ساختمان و وسایل تزئینی اشاره نمود. تسمه های فولادی به چندین دسته گالوانیزه، استنلس استسیل و فولادی سرد نورد شده تقسیم بندی می شوند. چهارپهلوها همچنین در صنایع کشتی سازی و پل سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

نورد نوین متین

شش پر: در حال حاضر شرکت نورد فولاد متین به تولید شش پرهای زیر مشغول می باشد:

 • شش پر سایز 5 تا 41 st37
 • شش پر از سایز 46 تا 120 st37
 • شش پر از سایز 14 تا 41 نوع ck45

این مقاطع شش گوش یا شش ضلعی بوده و از آلیاژهای مختلفی تشکیل شده است.

مسوار: مسوارهای تولیدی این مجتمع از سایز 2 تا 8 به صورت کلاف و شاخه می باشد. برای تولید مفتول های مسی ابتدا سطح را از چربی تمیز می کنند. چنانچه پیش از تولید به خوبی تمیز نشود در هنگام عبور از سولفات مس به صورت لکه های سیاه بر روی محصول نمایان می گردد. پیش از خرید این محصول باید آن را به دقت از لحاظ زنگ زدگی بررسی نمایید.

میلگرد ترانس روغنی و تک پولیش دو پولیش، سنگ خورده و پیلینگ: تولید میلگرد ترانس روغنی و تک پولیش دو پولیش سنگ خورده و پیلینگ در این واحد تولیدی انجام می گیرد. میلگردهای ترانس در ابعاد و انواع مختلف در شرکت نورد نوین متین تولید و روانه بازار مصرف می گردد. لازم به ذکر است که نحوه تولید به صورت ترانس و یا آلیاژسازی شده بایستی بر روی میلگرد تولیدی حک شده باشد.

میلگرد نوین متین از سایز 8 تا 240 از فولاد st37 ، از سایز 8 تا 200 از نوع ck45 تولید می گردد. میلگردها برای جبران مقاومت کششی پایین بتن مورد استفاده بوده و در دو نوع ساده و آجدار تولید می شوند. میلگردهایی با کیفیت بالا محصول کارخانجات یزد و کاشان برای مصارف صنعتی مورد استفاده بوده ولی میلگرد نورد نوین متین برای مصارف ساختمانی مناسب تر می باشد. در هنگام خرید به مشخصات میلگرد که بر روی محصول الصاق گردیده بایستی توجه نمایید. میلگردهای ساده تولیدی این کارخانه پس از ساخت و بسته بندی روانه بازار مصرف می گردد.

آدرس شرکت نورد فولاد نوین متین

تهران بازار شادآباد، مجتمع تجاری بهاران یک، بلوک 21، پلاک 16-17

3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0