نورد نوین متین

3 ماه پیش3282بازدید2دیدگاه3امتیاز (2 رای)
نورد نوین متین

شرکت نورد نوین متین از سال 1385 شروع به فعالیت کرد. نورد نوین متین که از تولیدکنندگان برتر قطعات فولادی است، انواع قطعات صنعتی، ماشین‌سازی و سوله‌سازی تولید می‌کند.

معرفی شرکت نورد فولاد نوین متین

شرکت نورد فولاد نوین متین، پس از فولاد آلیاژی یزد و ذوب آهن اصفهان، سومین شرکت تولید میلگرد ساده است و برای تولید این محصول از مواد مرغوب و درجه یک استفاده می‌کند.

معرفی محصولات تولیدی شرکت نورد فولاد نوین متین

تسمه و چهار پهلو: محصولات شرکت نورد فولاد نوین متین، شامل تسمه و چهار پهلو، شش پر، مسوار و میلگرد است. این محصول دارای سطح مقطع مربعی شکل بوده و از فولاد ساختمانی تولید می‌شود. از کاربردهای چهارپهلو می توان به ساخت حصارها، اسکلت ساختمان و وسایل تزئینی اشاره نمود. تسمه‌های فولادی به چندین دسته گالوانیزه، استنلس استیل و فولادی سرد نورد شده تقسیم‌بندی می‌شوند. چهارپهلوها همچنین در صنایع کشتی‌سازی و پل‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نورد نوین متین

شش پر: در حال حاضر شرکت نورد فولاد متین به تولید شش پرهای زیر مشغول است:

 • شش پر سایز 5 تا 41 st37
 • شش پر از سایز 46 تا 120 st37
 • شش پر از سایز 14 تا 41 نوع ck45

این مقاطع شش گوش یا شش ضلعی بوده و از آلیاژهای مختلفی تشکیل شده است.

مسوار: مسوارهای تولیدی این مجتمع از سایز 2 تا 8 به صورت کلاف و شاخه است. برای تولید مفتول‌های مسی ابتدا سطح را از چربی تمیز می‌کنند. چنانچه پیش از تولید به خوبی تمیز نشود در هنگام عبور از سولفات مس به صورت لکه‌های سیاه بر روی محصول نمایان می‌شود. پیش از خرید این محصول باید آن را به دقت از لحاظ زنگ زدگی بررسی نمایید.

میلگرد ترانس روغنی و تک پولیش دو پولیش، سنگ خورده و پیلینگ: تولید میلگرد ترانس روغنی و تک پولیش دو پولیش سنگ خورده و پیلینگ در این واحد تولیدی انجام می‌شود. میلگردهای ترانس در ابعاد و انواع مختلف در شرکت نورد نوین متین تولید و روانه بازار مصرف می‌شود. لازم به ذکر است که نحوه تولید به صورت ترانس و یا آلیاژسازی شده بایستی بر روی میلگرد تولیدی حک شده باشد.

میلگرد نوین متین از سایز 8 تا 240 از فولاد st37 ، از سایز 8 تا 200 از نوع ck45 تولید می‌شود. میلگردها برای جبران مقاومت کششی پایین بتن مورد استفاده بوده و در دو نوع ساده و آجدار تولید می‌شوند. میلگردهایی با کیفیت بالا محصول کارخانجات یزد و کاشان برای مصارف صنعتی مورد استفاده بوده ولی میلگرد نورد نوین متین برای مصارف ساختمانی مناسب‌تر هستند. در هنگام خرید به مشخصات میلگرد که بر روی محصول الصاق گردیده بایستی توجه نمایید. میلگردهای ساده تولیدی این کارخانه پس از ساخت و بسته‌بندی روانه بازار مصرف می‌شود.

آدرس شرکت نورد فولاد نوین متین

تهران بازار شادآباد، مجتمع تجاری بهاران یک، بلوک 21، پلاک 16-17

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر محمد صادق اشرف 4 سال پیشتهیه لینک اشتراک
  سلام چرا در سایت هیچ شماره تماسی از شرکت اعلام نشده،برای سفارش کالا به چه روشی اقدام شود
  • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان2 4 سال پیشتهیه لینک اشتراک
   با سلام جهت ارتباط با کارشناسان فروش با شماره 91009009-031 تماس حاصل فرمایید.