کارخانه گروه صنعتی پارلو

4 ماه پیش3110بازدید0دیدگاه2.1امتیاز (7 رای)
کارخانه گروه صنعتی پارلو

مروری چند بر تاریخچه تاسیس و افتخارات کارخانه گروه صنعتی پارلو

کارخانه گروه صنعتی پارلو در سال 1354 تاسیس گردید. این گروه عظیم شامل 3 شرکت تولیدی و یک شرکت بازرگانی است که موسس آن آقای ناصر بوربور بوده است. هدف از تاسیس این گروه، تولید انواع ساختمان های پیش ساخته به منظور کاربرد در انواع صنایع مانند نیروگاه، پالایشگاه و غیره بوده است. با تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان مجرب و توانمند این گروه تولیدی، ظرفیت سالیانه آن به میزان تولید 450 هزار تن در سال رسیده است.

در حال حاضر این گروه تولیدی اقدام به تولید انواع رول های رنگی گالوانیزه ، آلومینیوم و آلوزینک ، انواع ساندویچ پانل با عایق های پلی یورتان، پشم سنگ و پلی استایرین، کانکس، ساختمان های پیش ساخته و کانتینر، فوم پلی استایرین دیواری و بلوک سقفی و ورق های فرم دار ساده و رنگی، نموده است.

این گروه تولیدی در راستای اشتغالزایی پایدار، فرصت های شغلی را به طور مستیم برای 200 نفر و به طور غیرمستقیم برای 300 نفر ایجاد کرده است. از جمله دستاوردها و افتخارات مهم این مجموعه تولیدی می توان به اخذ عنوان تولید کننده برتر در کشور و در استان مرکزی در سال 1390 و 1389، انتخاب مجموعه در پنجمین جنشواره تولید کنندگان جوان در سال 1390 و کسب عنوان مدیر تولید کننده برتر و جوان برای مدیرعامل این گروه در دومین اجلاس سران و مدیران عالی رتبه صنعت و اقتصاد کشور اشاره نمود.

قیمت ساندویچ پانل پارلو

معرفی انواع محصولات گروه صنعتی پارلو

محصولات این گروه در طیف بسیار گسترده ای شامل فوم پلی استایرین، ورق های فلزی رنگی فرم دار، ورق های فلزی رنگی فرم دار و انواع پشم سنگ اشاره کرد که زیرمجموعه های این محصولات و مشخصات آنها در ادامه توضیح داده خواهد شد.

ورق پلی استایرن شرکت پارلو ساوه

ورق پلی استایرن به عنوان عایق صوتی و حرارتی بوده و دارای وزن سبک، مقاومت زیاد، تنوع بالا در ابعاد است. این ویژگی ها سبب شده این محصول مناسب جهت صنایع ساختمانی و سازه های فلزی و انبوه سازی مسکن باشد. از دیگر موارد استفاده می توان کاربرد در صنایع غذایی و بهداشتی که سبب صرفه جویی زیاد در مصرف مصالح ساختمانی مانند بتن و تیرچه آهن می شود نام برد. انواع پلی استایرن این گروه تولیدی شامل ورق پلی استایرن دیواری و بلوک سقفی پلی استایرن است.

ورق های فلزی رنگی فرم دار

انواع ورق های رنگی گروه صنعتی پارلو شامل پروفیل کرکره ای، پروفیل ذوزنقه ای، پروفیل شادولاین B و پروفیل سولیران می باشد. انواع این ورق های رنگی از ورق آلومینیوم و گالوانیزه با طول بلند تولید می شوند. در این نوع پروفیل ها عرض ورق صاف به اندازه 1000 میلیمتر می باشد و عرض مفید آن به 780 میلیمتر می رسد. انواع پروفیل های تولیدی این مجموعه توسط دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می شوند.جهت مشاهده قیمت پروفیل آهن به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

ساختمان پیش ساخته شرکت پارلو

این گروه تولیدی دارای بیش از 30 سال تجربه در ساخت انواع کانکس و اتاقک ها و فضاهای بزرگ پیش ساخته است. ظرفیت تولیدی پارلو بیش از 1 میلیون متر مربع کانکس در سال می باشد. از این ساختمان های پیش ساخته در انواع کاربری های اداری، مسکونی، فضاهای آموزشی، درمانگاه و بیمارستان سیار، کیوسک نگبانی، – کیوسک نگهبانی، مراکز امداد و نجات، کارگاه های عمرانی خوابگاهی، سرویس های بهداشتی سیار، سالن کنفرانس و سرویس های غذاخوری و آشپزخانه استفاده می گردد.

ساندویچ پانل پارلو

انواع ساندویچ پانل های این گروه تولیدی شامل پلی اورتان سقفی و پلی اورتان دیواری و پلی اورتان دیواری پیچ مخفی است. ورق های این ساندویچ پانل ها از ورق آلوزینک، آلومینیوم، گالوانیزه، فوم آلومینیوم، کاغذ کرافت و یا ترکیبی از این موارد می باشد.

پشم سنگ

این گروه تولیدی انواع پشم سنگ با کاربردهای متفاوت به صورت پشم سنگ پتویی، پشم سنگ دیواری ساده و پشم سنگ تخته ای را تهیه و به بازار مصرفی عرضه می نماید. ضخانت پشم سنگ تولیدی این مجموعه بسته به نوع کاربرد آن بین 500 تا 100 میلیمتر متغیر است.

ورق پلی استایرن

ورق پلی استایرن در این مجموعه به سه شکل سقفی، دیواری و دیواری RP تهیه و تولید می گردد. ورق پلی استایرن سقفی در ضخامت 50 تا 100 میلیمتر و انواع ورق دیواری آن در ضخامت های 50 تا 120 میلیمتر می باشد.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد