صنایع ریخته گری قیدار ابهر

4 ماه پیش2950بازدید0دیدگاه2.4امتیاز (5 رای)
صنایع ریخته گری قیدار ابهر

معرفی شرکت صنایع ریخته گری قیدار

صنایع ریخته گری قیدار یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید شمش فولادی و نورد نبشی در استان زنجان ، شهرک صنعتی خرمدره می باشد. این شرکت در حال حاضر با مدیریت مهدی قلعه مولایی به تولید انواع قطعات ریخته گری چدنی و فولادی اعم از شمش فولادی و نورد نبشی آهنی مشغول است. محصولات تولیدی این شرکت با کیفیت و دقت ابعادی بالا و کمترین خطا مطابق استانداردهای ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی EN 10056-2 و استاندارد اروپایی GOST 8510 تولید می گردد. نبشی های تولیدی این کارخانه در مواردی همچون ساخت ستون و خرپا، سازه های فلزی و فضایی و ساخت فونداسیون های ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی محصولات صنایع ریخته گری قیدار

از مهمترین محصولات شرکت صنایع ریخته گری قیدار می توان به انواع قطعات ریخته گری چدنی و فولادی خصوصا شمش فولادی و نورد نبشی فولادی اشاره کرد. شمش های تولیدی در انواع شمش بیلت، فابریک و بلوم تولید و روانه بازار مصرف می گردد. شمش های فولادی در نهایت برای صنایع دیگر همچون کارخانجات تولید میلگرد مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول از فرآورده های میانی نورد فولاد بوده که به شکل های مختلفی در بازار موجود می باشد. برای مثال شمش بیلت به صورت دایره و یا مربع تولید شده و با عرضی کمتر از 15 سانتی متر برای تولید میلگرد و سیم مورد استفاده قرار می گیرد. شمش بلوم دارای سطح مقطعی بزرگ تر بوده و به صورت مربع با عرضی بیشتر از 15 سانتی متر برای ساخت تیرآهن؛ قوطی و نبشی ناودانی استفاده می شود.

همچنین برای دریافت قیمت قوطی آهن می‌توانید به بخش قیمت روز آهن یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

صنایع ریخته گری قیدار

این محصول به دو روش قوس الکتریکی و کوره القایی در کارخانجات مختلف اعم از کارخانه ریخته گری قیدار تولید می گردد. یکی دیگر از محصولات این شرکت نبشی فولادی می باشد. نبشی فولادی به پروفیلی گفته می شود که دارای دو ضلع عمود بر هم باشد. این محصول یکی از مهمترین مصالح و پروفیل های ساختمانی بوده که به دو شکل مرکب و منفرد تولید و روانه بازار مصرف می گردد. این محصول به صورت ترکیبی نیز در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه نبشی ها دارای بال مساوی باشند در نقشه ساختمانی پس از درج حرف L سایز بال ها قرار می گیرد و چنانچه نبشی بال نامساوی باشد پس از حرف L سایز دو بال آورده می شود.

از طرف دیگر نبشی ها به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم بندی می شوند که نبشی فابریک از همان ابتدای تولید به شکل نبشی از خط تولید خارج می گردد و نبشی پرسی از یک ورق با طول 6 متر که از وسط عرض خم شده باشد تولید می گردد. نبشی ریخته گری قیدار در انواع سایزها تولید و در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

آدرس صنایع ریخته گری قیدار

استان زنجان، شهرستان خرمدره، بخش مرکزی، دهستان خرمدره، آبادی شهرک صنعتی خرمدره، کوچه فرعی، پلاک 4

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد