3.3/5
7رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان در

شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان با مدیریت شاهین دروش در ابتدای فعالیت خود را با تولید قطعات فولادی خودرو آغاز نمود و پس از آن به تولید شمش فولادی روی آورد. نخستین فعالیت این شرکت ابتدا در سال 1363 با تولید قطعات مورد نیاز خودرو آغاز و در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان شمش فولادی با ظرفیت 48 هزار تن در کشور تبدیل گشته است. چندین سال بعد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان در اقدام به تولید لاینرهای سیلندر خودرو نمود و پس از مدت کوتاهی توانست به یکی از محبوب ترین تامین کنندگان این محصول تبدیل گردد. استفاده از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه ریخته گری محصولات فولادی این شرکت را در زمره با کیفیت ترین تولیدکنندگان شمش فولادی قرار داده است. شرکت اصفهان در همواره در راستای افزایش کیفیت محصولات تولیدی و مطابقت آن ها با استانداردهای بین المللی کوشیده و در جلب رضایت مشتریان از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : تولیدی صنعتی اصفهان در

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات تولیدی شرکت صنعتی اصفهان در

کلیه محصولات تولیدی این شرکت شامل شمش بیلت، میلگردهای فولاد و لوله های بدون درز (سانتریفیوژ) می باشد. شرکت تولیدی صنعتی اصفهان در در حال حاضر تولیدکننده انواع فولادهای آلیاژی به روش ریخته گری مداوم و لوله های بدون درز فولادی و چدنی با ماشین های گریز از مرکز پیشرفته می باشد. ابتدای فعالیت تولیدی این واحد به تولید انواع قطعات فولادی برای خودرو اختصاص یافت و پس از مدتی کوتاهی فعالیت خود را در زمینه شمش فولادی آغاز نمود. محصول تولیدی این شرکت شمش بیلت بوده که با استفاده از تجهیزات ریخته گری تولید می گردد. شمش بیلت در بازار با نام شمشال شناخته شده و در صنعت و تولید مقاطع فولادی کاربرد زیادی دارد.

تولیدی صنعتی اصفهان در

این محصول نسبت به سایر شمش های فولادی طول بیشتری داشته و سطح مقطع دایره ای شکل یا مربع دارد. عرض شمش بیلت کمتر از 15 سانتی متر و سطح مقطعی کوچکتر از 230 سانتی متر دارا می باشد. چنانچه شمش مستقیما از تولید ccm به مصرف نورد برسد به آن شمش بیلت گفته می شود. یکی دیگر از محصولات این شرکت لوله های بدون درز می باشد. این لوله ها از شمش های فولادی تولید شده و در فرآیند تولید آن ها از انواع روش های جوش فلزات استفاده نمی شود. در تولید این لوله ها شمش های فولادی از طریق حرارت، کشش، غلطک و عبور از زره به محصول مورد نظر تبدیل می گردد. لوله های بدون درز به دلیل نداشتن درز جوش استحکام بالاتری را خواهند داشت. این لوله ها در قطرهای پایین موجود بوده و در صورت ساخت در قطرهای بالاتر نیاز به هزینه بیشتری خواهند داشت.

آدرس شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان در

آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی بزرگ سوق اصفهان، خیابان شیخ بهایی غربی

3.3/5
7رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

2

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
 • نصراله هاشمی سجزی

  با سلام و خداقوت . بنده شهروند شهر سجزی هستم . به دفعات و کرات مشاهده شده دودهای عجیب و زیادی از شرکت اصفهان در متصاعد می شود که شهروندان را شدیدا نگران کرده است . به عنوان یک برادر از محضر شما عزیزان که در عرصه سازندگی گام برداشته اید ، آیا این دودها برای محیط و افراد ، مضر نیست ؟ تدبیری اندیشیده شده است ؟ اگر پاسخ دهید ، نشانه ی بزرگواری شماست

  • پشتیبان2

   با سلام و عرض ادب
   جناب هاشمی بابت مشکلی که برای شما دوست عزیز و شهروندان محترم شهر سجزی پیش آمده بسیار متاسفیم. مرکزآهن تنها به معرفی این شرکت پرداخته و نماینده فروش محصولات کارخانجات فولادی می باشد. شما دوست عزیز می توانید برای پیگیری این موضوع با مدیران شرکت اصفهان در تماس حاصل فرمایید. امیدواریم به زودی شاهد رفع مشکل شما عزیزان باشیم.

2

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0