مرکزآهن

خط ویژه 35155-031

تولیدی صنعتی اصفهان در

تولیدی صنعتی اصفهان در

معرفی شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان در

شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان با مدیریت شاهین دروش در ابتدای فعالیت خود را با تولید قطعات فولادی خودرو آغاز نمود و پس از آن به تولید شمش فولادی روی آورد. نخستین فعالیت این شرکت ابتدا در سال ۱۳۶۳ با تولید قطعات مورد نیاز خودرو آغاز و در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان شمش فولادی با ظرفیت ۴۸ هزار تن در کشور تبدیل گشته است. چندین سال بعد شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان در اقدام به تولید لاینرهای سیلندر خودرو نمود و پس از مدت کوتاهی توانست به یکی از محبوب ترین تامین کنندگان این محصول تبدیل گردد. استفاده از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه ریخته گری محصولات فولادی این شرکت را در زمره با کیفیت ترین تولیدکنندگان شمش فولادی قرار داده است. شرکت اصفهان در همواره در راستای افزایش کیفیت محصولات تولیدی و مطابقت آن ها با استانداردهای بین المللی کوشیده و در جلب رضایت مشتریان از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

معرفی محصولات تولیدی شرکت صنعتی اصفهان در

کلیه محصولات تولیدی این شرکت شامل شمش بیلت، میلگردهای فولاد و لوله های بدون درز (سانتریفیوژ) می باشد. شرکت تولیدی صنعتی اصفهان در در حال حاضر تولیدکننده انواع فولادهای آلیاژی به روش ریخته گری مداوم و لوله های بدون درز فولادی و چدنی با ماشین های گریز از مرکز پیشرفته می باشد. ابتدای فعالیت تولیدی این واحد به تولید انواع قطعات فولادی برای خودرو اختصاص یافت و پس از مدتی کوتاهی فعالیت خود را در زمینه شمش فولادی آغاز نمود. محصول تولیدی این شرکت شمش بیلت بوده که با استفاده از تجهیزات ریخته گری تولید می گردد. شمش بیلت در بازار با نام شمشال شناخته شده و در صنعت و تولید مقاطع فولادی کاربرد زیادی دارد.

حتما بخوانید :  صنایع فولادی منوبست

تولیدی صنعتی اصفهان در

این محصول نسبت به سایر شمش های فولادی طول بیشتری داشته و سطح مقطع دایره ای شکل یا مربع دارد. عرض شمش بیلت کمتر از ۱۵ سانتی متر و سطح مقطعی کوچکتر از ۲۳۰ سانتی متر دارا می باشد. چنانچه شمش مستقیما از تولید ccm به مصرف نورد برسد به آن شمش بیلت گفته می شود. یکی دیگر از محصولات این شرکت لوله های بدون درز می باشد. این لوله ها از شمش های فولادی تولید شده و در فرآیند تولید آن ها از انواع روش های جوش فلزات استفاده نمی شود. در تولید این لوله ها شمش های فولادی از طریق حرارت، کشش، غلطک و عبور از زره به محصول مورد نظر تبدیل می گردد. لوله های بدون درز به دلیل نداشتن درز جوش استحکام بالاتری را خواهند داشت. این لوله ها در قطرهای پایین موجود بوده و در صورت ساخت در قطرهای بالاتر نیاز به هزینه بیشتری خواهند داشت.

آدرس شرکت تولیدی و صنعتی اصفهان در

آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی بزرگ سوق اصفهان، خیابان شیخ بهایی غربی

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین / ۵٫ تعداد رای:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button