شرکت فولاد گستر حداد کچو

3 ماه پیش4590بازدید0دیدگاه3.8امتیاز (6 رای)
شرکت فولاد گستر حداد کچو

کارخانه لوله و پروفیل کچو

بیش از سه دهه قبل یعنی در سال 1361 به منظور رفع نیازهای داخلی استان به مقاطع، لوله و پروفیل های فولادی مراسم کلنگ زنی یک کارخانه فولادی به نام کارخانه لوله و پروفیل کچو صورت گرفت. پس از تجهیز خطوط تولید و تهیه دستگاه های مربوطه نسبت به نصب و راه اندازی آن ها اقدام شد و حدود 11 سال بعد یعنی در سال 1372 شرکت فولاد گستر حداد کچو به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت و فعالیت های خود را با چشم انداز تولید 100 هزار تن به صورت سالیانه آغاز نمود. در حال حاضر شرکت پروفیل کچو در زمینه تولیدات محصولات فولادی اعم از انواع لوله های صنعتی، پروفیل های مربع و مستطیل شکل، زهوار، قوطی و… با ظرفیت تولید 500 هزار تن به صورت سالیانه در استان اصفهان فعالیت دارد. همچنین برای دریافت قیمت قوطی آهن می‌توانید به بخش قیمت روز آهن یا صفحه‌ی اصلی سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

این مجموعه تولیدی به صورت سهامی خاص با شماره 1270 به ثبت رسید و فعالیت های خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

خطوط تولید لوله و اتصالات کچو اصفهان

ابتدا ورق ST37 به عنوان مواداولیه وارد خط تولید شده در عرض دلخواه برش داده می شوند سپس وارد غلطک هایی شده فرم می گیرند. به شیوه جوش القایی و فرکانس های سطح بالا، لبه دو طرف ورق به یکدیگر متصل شده شکل لوله را به خود می گیرند. مرحله بعدی سایزینگ و برش محصول فولادی در اندازه های استاندارد است. این محصولات اصولا در طول 6 یا 12 متر برش داده می شوند. در مرحله انتهایی آزمون هایی تحت عنوان تست های مخرب و غیر مخرب روی لوله های تولید شده صورت می گیرد.

شایان ذکر است کلیه تست ها بنابر درخواست خریدار یا با صلاح دید بازرس کنترل کیفی انجام می شود. در نهایت محصولات بعد از بسته بندی به انبار هدایت می شوند. مواردی چون مشخصات فنی و مکانیکی محصولات تولیدی کارخانه لوله و پروفیل کچو، مواد اولیه خطوط تولید، روند ساخت، تکنیک های پیاده شده در خطوط تولید و… مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به کمک بازرس و ناظرین خطوط اجرا می شود.

محصولات گروه تولیدی صنعتی فولاد گستر حداد شهرضا

کارخانه پروفیل و لوله کچو یکی از فولادسازان معروف واقع در استان اصفهان است که در زمینه تولید انواع پروفیل و لوله های صنعتی-ساختمانی فعالیت دارد. تولید لوله های فولادی از مهم ترین فعالیت های شرکت فولاد گستر حداد کچو می باشد. لوله های شرکت کچو اصولا از 2 الی 4 میلی متر در طول های 6 تا 12 متر به مرحله تولید می رسند.

شرکت فولاد گستر حداد کچوشهرضا

از محصولات فولادی تولید شده در شرکت فولاد گستر حداد کچو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تولید انواع لوله و پروفیل کچو
 • لوله های مخصوص گازرسانی کچو
 • تولید لوله های صنعتی 2 الی 7
 • پروفیل های زهوار از شماره 87 الی 94 درسه گرید B، A و  C با سایزبندی های  8 تا 2 میلی متر
 • پروفیل های ساختمانی مخصوص درب و پنجره
 • لوله های گاز خانگی و شهری از سایز ½ تا 3 میلی متر
 • قوطی های صنعتی مربعی شکل از سایز 1 الی 6
 • قوطی های صنعتی مستطیلی از سایز 1 الی 4
 • پروفیل های ساختمانی چهارچوبی

کارخانه پروفیل کچو اصفهان

کارخانجات تابعه گروه تولیدی صنعتی فولاد گستر حداد

پروفیل های صنعتی و ساختمانی تولید شده در شرکت فولاد گستر حداد کچو اصولا در ضخامت های متنوع مطابق با استانداردها ملی ISIRI 7336 و ISIRI 7338 برای تامین زنجیره فولادی کشور به مرحله تولید می رسند. شایان ذکر است محصولات مجموعه فولاد گستر حداد با نام های لوله گاز و آب کچو، لوله و پروفیل حداد گستر کچو و لوله و اتصالات کچو شناخته می شوند. از کارخانجات تابعه گروه تولیدی صنعتی کچو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. کارخانه لوله و پروفیل سپاهان سخت
 2. شرکت فنی و مهندسی آذرفام
 3. کارخانه لوله و پروفیل کچو اصفهان
 4. کارخانه لوله و پروفیل نوین پارسیان

دستاورد و گواهی نامه های شرکت تولیدی صنعتی کچو

شرکت فولاد گستر حداد کچو تولید کننده لوله و پروفیل، تاکنون توانسته دستاورد و افتخارات متعددی را کسب نماید. از جمله مهم ترین آن ها  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • گواهی نامه OHSAS 18001
 • گواهی نامه استاندارد ISO 14001:2004
 • گواهی استاندارد ISO 9001:2008
 • گواهی نامه ISO 14001
 • پروانه علامت استاندارد اجباری
 • گواهی OHSAS 18001:2007
 • گواهی نامه ISO 14001:2004
 • گواهی نامه بین المللی سیستم های مدیریت کیفیت
 • و…

چشم انداز و خط مشی های شرکت لوله و پروفیل حداد گستر کچو

شرکت لوله وپروفیل سپاهان کچو واقع در 55 کیلومتری جاده اصفهان-شهرکرد با برنامه و مدیریت خطوط تولید نسب به تکمیل طرح های توسعه و در نهایت افزایش ظرفیت های تولیدی خود اقدام نمود. با همت شبانه روزی پرسنل، کادر مجرب، توسعه کارخانه های زیر مجموعه خود، بهره گیری از آخرین تجهیزات و ماشین آلات روز میزان ظرفیت تولید شرکت لوله کچو اصفهان به 500 هزار تن در سال ارتقاء یافت. امروزه محصولاتی چون لوله های گاز خانگی و صنعتی، لوله های داربستی، قوطی های فولادی در اشکال مربع و مستطیل، پروفیل های صنعتی و ساختمانی، مقاطع فولادی مخصوص مصارف ساختمانی، زهوار و…  در این مجموعه تولید و پس از بسته بندی به بازار فروش عرضه می شوند. از اهداف و چشم اندازهای کارخانه لوله و پروفیل کچو تا افق 1400 می توان به افزایش ظرفیت های تولیدی تا یک میلیون تن به صورت سالیانه اشاره نمود.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد