مجتمع فولادی روی اندود کاوه

3 ماه پیش3093بازدید0دیدگاه3.7امتیاز (3 رای)
مجتمع فولادی روی اندود کاوه

بررسی تاریخچه تاسیس شرکت مجتمع فولادی روی اندود کاوه

شرکت روی اندود کاوه فعالیت خود را از سال 1346 با تاسیس شرکت آهن پوش با هدف فلز کاری و فرمینگ انواع ورق فولادی آغاز نمود و در نهایت در سال 1373 به عنوان یک شرکت فولاد ساز در شهرستان ساوه، شهرک صنعتی کاوه در زمینه تولید انواع ورق گالوانیزه پا به عرصه گذاشت. این مجموعه در جهت تامین نیازهای روز افزون بازار مصرفی به ورق گالوانیزه و تخصصی شدن مصرف آن تاسیس گردید و با همت مدیران و کارکنان توانست خیلی زود سطح تولید خود را افزایش دهد.

در سال 1388 خطوط گالوانیزه گرم و رنگی با ظرفیت سالانه 150 هزار تن در سال مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت با استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت فولاد جهان و با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و مدیرانی متعهد در نظر دارد محصولات تولیدی خود را با نگاهی به مشتریان به عنوان شرکای تجاری و با حفظ منافع تمامی ذینفعان عرضه نماید. از طرح های توسعه طلبانه فولاد روی اندود با توجه به نقش محوری صنعت فولاد در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و همچنین با توجه به تقاضای روز افزون مصرف این محصولات، توسعه کارخانه و راه اندازی خط تولید ورق های رنگی و ساندویچ پنل ها و حضور در بازارهای جهانی در آینده ای نزدیک است.

با توجه به این مهم سهم این شرکت در آینده در تولیدات داخلی افزایش داده خواهد شد و با ارائه کالا و خدمات متمایز و گسترش مداوم محصولات تولیدی سطح رضایتمندی مشتریان بیش از پیش ارتقا داده خواهد شد. هم اکنون محصولات تولیدی شامل انواع ورق گالوانیزه، ورق گالوانیزه رنگی، عرشه فولادی ، ورق های فرم دار و ورق روغنی است که مطابق با آخرین استانداردهای ملی و بین المللی تولید می گردند.

بررسی گواهینامه های دریافتی مجتمع روی اندود

این واحد تولیدی در راستای شعار مشتری مداری و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خود توانسته تاکنون گواهینامه های متعددی را در زمینه های مختلف دریافت نماید و بر این باور است که استقرار و پیاده سازی مستمر مدیریت یکپارچه به عنوان عاملی ضروری و انکار ناپذیر برای دستیابی به اهداف، بهبود مداوم و مشارکت موثر در توسعه پایدار کشور می باشد. در این راستا، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد ISO 9001 استقرار داده تا سازمان بتواند در بازار رقابتی امروز توانایی ارائه محصولات با کیفیت مطابق با خواسته مشتریان و الزامات قانونی را به اثبات برساند.

دریافت این گواهینامه در راستای تعهد نسبت به کیفیت و ارتقاء سطح آن و در نهایت ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان می باشد. از سویی دیگر با دریافت گواهینامه ISO 14001 تمامی تاسیسات و پروژه های خود را بر پایه سیستم مدیریت زیست محیطی طراحی و اجرا نموده است. این مجموعه با وقوف به ضرورت حفاظت از محیط زیست به عنوان یک منبع ارزشمند، استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت زیست محیطی را به عنوان افتخاری در جهت تلاش مسئولانه و متعهدانه در راستای حفاظت از محیط زیست می داند.

مجتمع فولادی روی اندود کاوه

همچنین این واحد تولیدی با وجود افزایش شرایط نامطلوب در محیط کار و حوادث ناشی از آن و خسارت های مالی و جانی که در امتداد آن به شرکت و پرسنل تحمیل می گردد، اقدام به اجرای الزامات استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 نموده است. با استقرار این نظام مدیریتی توانسته علاوه بر پیاده سازی و بر آورده نمودن الزامات قانونی مرتبط با قانون کار، از کهولت زود به هنگام و نارضایتی ناشی از بیماری های شغلی جلوگیری نماید.

بررسی محصولات و تولیدات روی اندود

سبد محصولات تولیدی شامل انواع ورق گالوانیزه، ورق رنگی گالوانیزه، ورق عرشه فولادی ، ورق های فرم دار و ورق روغنی است که در ادامه به توضیح مشخصات فنی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

  • ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه روی اندود کاوه به روش غوطه وری گرم به صورت مداوم و پیوسته تولید می گردد. ضخامت ورق 0.25 تا 1.50 میلیمتر بوده و عرض آن 780 تا 1250 میلیمتر است. قطر داخلی کلاف 508 میلیمتر و قطر خارجی آن 900 تا 1800 میلیمتر است. وزن کلاف تولید شده 10-1 تن است. این محصول در استانداردهای JIS G 3302، DIN 17162، EN 10327 و ASTM A 653 است و به حالت شیت و رول به بازار مصرفی ارائه می گردد.

  • ورق گالوانیزه رنگی

ورق گالوانیزه رنگی به شیوه پوشش دهی غلتکی تولید می شود و ضخامت آن 0.25 تا 1.5 میلیمتر است. عرض این محصول 750 تا 1500 میلیمتر بوده و قطر داخلی کلاف 508 تا 610 میلیمتر است. وزن کلاف 2 تا 12 میلیمتر بوده و در استانداردهای JIS G 3312/94 CGCC – EN 10169/96 DX 51D -EN 10131/91 DC01 – EN 10142/96 fe P02 G تهیه و به حالت رول یا شیت به بازار مصرفی عرضه می گردد.

  • ورق روغنی

ورق روغنی در گریدهای ST12، ST13 و ST14 می باشد. ضخامت این محصول بین 0.3 تا 300 میلیمتر بوده و عرض آن بین 1000 تا 1250 میلیمتر است. وزن هر کلاف ورق روغنی تولیدی بین 1 تا 7 تن می باشد و در استانداردهای DIN 1623-1، EN 10130، JIS G 3141 و ASTM A 366 تهیه و تولید می گردد.

  • ورق فرم دار

ورق فرم دار روی اندود در مقاطع سینوسی، ذوزنقهِ ای، شادولاین و سفال در دو طرح ژنوا و پالمو به بازار مصرفی عرضه می گردد. این نوع ورق ها برای پوشش سقف های شیب دار از جمله سقف ویلاها، سر در منازل، سایه بان، پارکینگ و غیره کاربرد دارد. از مزایای این نوع ورق ها می توان به نصب سریع و آسان، وزن سبک و ایمنی بالا، عدم تغییر رنگ به مرور زمان و مقاومت در برابر رطوبت آب و هوا اشاره کرد.

  • عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی نوعی از سقف های پیشرفته با استفاده از ورق گالوانیزه ذوزنقه ای شکل است که بدون اجرای قالب بندی تولید می شود. این ورق ها با لوازم نصب و برشگیرهای مخصوص بر روی تبرها و پل های فلزی با میخ های فولادی مخصوص، پرچ می شود و سپس بتون ریزی روی آن انجام می شود.

برای دریافت قیمت عرشه فولادی میتوانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید ویا با شماره 02191009009 - 03191009009 تماس بگیرید.

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد