راهنمای خرید بهترین تیرآهن در مشهد

  • ساکن مشهد هستید و میخواهید تیرآهن بخرید و نمیدانید از کدام کارخانه باید خرید کرد که به سود شما باشد؟

ما امروز در این ویدئو به شما خواهیم گفت که از کدام کارخانه تیرآهن خریداری کنید تا به نفع شما باشد. همانگونه که مستحضرید کارخانه های فعال زیادی در حوزه آهن و فولاد در کشور داریم که تعدادی از آن ها فقط مواد اولیه مورد نیاز تولید مقاطعی مانند آهن اسفنجی ، گندله ، بریکت را تامین میکنند. همچنین تعدادی دیگر در زمینه تولید مقاطع فولادی و تامین نیاز منطقه های مختلف کشور رو برعهده دارند.

حالا فرض کنید من شخصی هستم از شهر مشهد و میخواهم تیرآهن خریداری کنم و چون تناژ زیادی مورد نیاز دارم پس میتوانم خریدم را به جای انبار، از کارخانه انجام بدهم. اکنون خرید از کدام کارخانه به نفع من است؟ اولین چیزی که باید در نظر بگیرم بُعد مسافت می باشد. یعنی چی؟ یعنی اینکه از کدام کارخانه خرید کنم که کمترین فاصله را تا محل پروژه ی من داشته باشد. بنابراین هر کارخانه ای که به من نزدیک تر باشد انتخاب من برای خرید مقاطع فولادی می باشد به دو علت، اول اینکه بار خود را سریع تر تحویل می گیرم و دوم آنکه هزینه حمل و نقل و باربری کمتری را خواهم پرداخت.

دومین چیزی که باید در نظر بگیرم کیفیت محصول می باشد. سوال دیگری که بسیار پرسیده می شود این است که آیا کیفیت محصولی که نزدیک به ما می باشد خوب است؟ قاعدتا کیفیت حرف اول را میزند و باید به کیفیت و استاندارد تیرآهنی که خریداری میکنیم هم توجه نمائیم. و سومین مسئله قیمت مناسب محصول است. یعنی محصولی را خریداری کنیم که قیمت مناسبی داشته باشه. البته همه میدانیم که کیفیت و قیمت با هم رابطه تقریبا مستقیمی دارند.

حالا با همه این تفاسیر برای کسی که در شهر مشهد باشد، نزدیکترین با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان می باشد، خوشبختانه کارخانه ذوب آهن اصفهان در مرکز کشور فعالیت دارد و از نظر فاصله برای مناطقی که کارخانه فولادی نزدیک به آنها تولید تیرآهن ندارند بسیار مناسب است. حتما مهندس معمار و ناظر پروژه هم کیفیت این محصول را تضمین خواهد کرد، ضمن آنکه قیمت مقاطع این واحد صنعتی نسبت به کیفیت بالایی که دارد مقرون به صرفه است. قیمت برخی از کالاهای آهنی اصفهان نسبت به کارخانه دیگر صنایع فولادی مناسب تر می باشد، به عنوان مثال تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان وزن کمتر و کیفیت بهتری دارد و میتواند تناژ بیشتری خرید کرد.

در انتها لازم است این نکته را اضافه کنیم که مقاطع فولادی تولید شده در اصفهان از تنوع و تعداد زیادی برخوردار است. ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه تنوع بالایی در تولید انواع آهن آلات دارند، از محصولات تولیدی این دو کارخانه می توان به ورق، نبشی، ناودانی، پروفیل و لوله اشاره کرد، در نهایت ما وظیفه خودمان دانستیم بهترین مشاوره را به شما بدهیم. مرکز آهن نماینده مستقیم تمامی کارخانه های فولادی ایران می باشد و شما از هر کارخانه ای که تمایل داشته باشید خرید کنید ما شما را از خرید تا دریافت بار همراهی میکنیم.

راهنمای خرید بهترین تیرآهن در مشهد
ساکن مشهد هستید و میخواهید تیرآهن بخرید و نمیدانید از کدام کارخانه باید خرید کرد که به سود شما باشد؟ ما امروز در این ویدئو به شما خواهیم گفت که از کدام کارخانه تیرآهن خریداری کنید تا به نفع شما باشد. همانگونه که مستحضرید کارخانه های فعال زیادی در حوز...
762 بازدید
2:54
9 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0