برای خرید صنایع مفتولی از مرکز آهن چگونه باید اقدام کنم؟

 • سوال پرسیده شده است که برای خرید صنایع مفتولی از مرکز آهن چگونه باید اقدام کرد؟

در پاسخ به این سوال باید اینگونه بیان شود که صنایع مفتولی یکی دیگر از محصولاتی است که پیش از خرید آن می توانید از مشاوره کارشناسان مرکزآهن بهره مند شوید. پیش از هر چیز لازم است بدانید برای سفارش این محصول یا ثبت درخواست مشاوره می توانید با شماره های 03135155 یا 03135156 تماس بگیرید یا از طریق وبسایت ، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن مرکز آهن سفارش خودتان را ثبت کنید.

کارشناسان ما قیمت روز انواع توری حصاری، توری مرغی، توری گابیون، توری پرسی و سیم خاردار را همه روزه به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی و سایت قابل در دسترس شما عزیزان قرار می دهند. شما عزیزان می توانید محصولات صنایع مفتولی را به صورت کیلویی خریداری نموده، البته نکته قابل ذکر این است که حداقل تناژ قابل سفارش برای این محصولات 100 کیلوگرم می باشد.

مرکزآهن انواع صنایع مفتولی را در ابعاد و اندازه های دلخواه شما برش میزند. چنانچه میزان سفارش شما تا 500 کیلوگرم باشد بصورت روزانه تحویل داده می شود و اگر سفارش 500 کیلوگرم به بالا باشد زمان تحویل بین 7 تا 15 روز کاری خواهد بود. دقت داشته باشید که قیمت نهایی این محصول بدون احتساب ارزش افزوده اعلام میگردد.

صنایع مفتولی اصفهان

در واقع به تمامی محصولات تولید شده به شکل مفتول های فولادی نام صنایع فولادی داده شده است. محصولی که به انواع و اشکال مختلف قابلیت استفاده در انواع صنایع مختلف را دارد. این محصولات دارای انعطاف پذیری و همچنین مقاومت بسیار بالا بوده، ضخامت کمی دارد و به نسبت کارایی بالا از قیمت خوبی برخوردار است. به همین جهت شما در اکثر موارد حضور این محصولات را در صنایع مختلف مشاهده می کنید. به عنوان مثال از آن برای ساخت توری فلزی، سیم خاردار، در صنعت ساختمان سازی و برای آرماتور بندی ، همچنین برای ساخت لوازم آشپزخانه مانند اجاق گاز و یا حتی تجهیزات و ابزار های صنعتی و خیلی موارد دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. نکته بسیار جالب دیگر در خصوص این محصولات تولید آن با روکش pvc و یا از جنس های استیل و مس و یا آلیاژهای متفاوت می باشد. این مسئله تاثیر بسزائی در دوام محصول و همخوانی آن با شرایط و ابزارهای متفاوت دارد.

در یک دسته بندی کلی صنایع مفتولی ایران در سه دسته مفتول ها، توری های مفتولی و سیم خاردار تقسیم بندی می شود. که هر کدام دارای دست بندی مجزا بوده و به شکل زیر می باشد:

مفتول ها: این گروه از صنایع فلزی دارای دو نوع مفتول سیاه و گالوانیزه می باشد.

توری مفتولی: این محصول شامل انواع توری حصاری ، توری گابیون ، توری مش و جوشی ، رابیتس ، توری مرغی و توری پرسی می شود.

سیم خاردار: انواع سیم های خاردار اعم از خطی و حلقوی (سوزنی، تبری و یا تیغی) در این دسته از صنایع مفتولی قرار دارند.

جهت خرید صنایع مفتولی و یا اخذ مشاوره رایگان در خصوص این محصولات با کارشناسان مرکزآهن و از طریق راه های ارتباطی تلفنی و یا شبکه های اجتماعی می توانید اقدام نمائید.

برای خرید صنایع مفتولی از مرکز آهن چگونه باید اقدام کنم؟

سوال پرسیده شده است که برای خرید صنایع مفتولی از مرکز آهن چگونه باید اقدام کرد؟ در پاسخ به این سوال باید اینگونه بیان شود که صنایع مفتولی یکی دیگر از محصولاتی است که پیش از خرید آن می توانید از مشاوره کارشناسان مرکزآهن بهره مند شوید. پیش از هر چیز لا...
413 بازدید
1:48
5 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0