برای صادرات آهن آلات به چه چیزهایی نیاز داریم؟

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنیم که یکی از پر درآمدترین فعالیت ها در اوضاع کنونی ایران ، صادرات آهن آلات به کشورهای دیگر مخصوصا کشورهای همسایه مثل عراق ، افغانستان و پاکستان است، چرا که این کشورها مدت زیادی در گیر جنگ بودن و تا قبل از رشد صنعت و ساخت و ساز نیازمند تامین منایع از سایرین هستند. همچنین صادرات هر نوع کالایی به عراق به دلیل وجود بیشترین مرز زمینی مشترک و تعداد گمرکات زیاد، با سهولت بیشتر انجام می شود و خواب ماشین پشت مرز هم کمتر است.

مدارک لازم برای صادرات آهن آلات از ایران چیست؟

 1. اسناد تجاری
 2. داشتن کارت بازرگانی
 3. گواهی استاندارد
 4. گواهی خرید
 5. گواهی عدل بندی
 6. گواهی مبدا
 7. بارنامه حمل

در اولین قدم با داشتن تمامی موارد فوق و مشاوره از یک کارشناس بازرگانی میتوانید ارسال بار را آغاز کنید. البته ممکن است مراحل اخذ هر کدام از این مدارک پروسه زمانی طولانی را برای شما به همراه داشته باشد، بنابراین راه حل دیگر همکاری با مجموعه ای است که علاوه بر داشتن مدارک لازم، سابقه فعالیت در این حوزه را داشته باشد.

بعد از آن نیاز به یک تامین کننده مطمعن خواهید داشت که آهن آلات مورد نیاز شما را به بهترین قیمت و در بازه زمانی مناسب و سریع فراهم کند، که عموما تمامی کارخانه های داخلی بارهای با کیفیت صادراتی همراه با سرتیفیکیت به شما ارائه می دهند. ضمن آنکه بازرگانی مرکز آهن به عنوان تامین کننده تمامی محصولات فولادی کارخانجات داخلی کشور ، سفارش درخواستی برای صادرات را با بهترین قیمت فراهم کرده و تمامی مراحل ارسال را برای شما انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است مرکز آهن بر اساس صورت درخواستی مشتری پیش فاکتور ارائه کرده و بعد از تایید از سمت مشتری مبلغی به عنوان بیعانه به صورت دلار در ایران و کشورهای همسایه از جمله عراق، اربیل، ترکیه و دبی دریافت می کند، سپس در تمامی مراحل خرید از کارخانه، بارگیری و ارسال شما را همراهی خواهد کرد.

نکته بسیار مهم دیگر که باید بدانید اینکه شخص حقیقی در حال حاضر اجازه صادرات ندارد چرا که اظهارنامه گمرکی صرفا توسط کارخانه تولیدی صادر میگردد. اما بازرگانی مرکزآهن به عنوان نماینده کارخانجات می باشد و توانایی فراهم کردن کلیه اسناد  را داشته، علاوه بر آنکه با همکاری با باربری های امین و مطمعن بار شما را در کمترین زمان و به سلامت به مقصد می رساند.  بنابراین اگر درخواست کالایی برای صادرات و یا نیاز به مشاوره در زمینه صادرات مقاطع فولادی را دارید حتما با شماره های 031-35155 و 031-35156 تماس حاصل فرمایید، همکاران ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگوئی شما اقدام خواهند کرد.

برای صادرات آهن آلات به چه چیزهایی نیاز داریم؟

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنیم که یکی از پر درآمدترین فعالیت ها در اوضاع کنونی ایران ، صادرات آهن آلات به کشورهای دیگر مخصوصا کشورهای همسایه مثل عراق ، افغانستان و پاکستان است، چرا که این کشورها مدت زیادی در گیر جنگ بودن و تا قبل از رشد صن...
263 بازدید
2:46
3 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0