پرسش و پاسخ 99.08.27

  • شوره سفید بر روی ورق گالوانیزه به چه دلیل می باشد؟

شوره های سفید بر روی سطح ورق گالوانیزه به دلیل شرایط انبار ورق در هوای مرطوب و بدون هوای آزاد اتفاق می افتد.

  • عمر ورق گالوانیزه چند سال می باشد؟

عمر مفید این ورق ها بین 20 تا 30 است.

  • در حال حاضر فروش ورق سیاه 2 میل شرایطی هم دارید یا خیر؟

با توجه به شرایط فعلی بازار و تا زمانیکه بازار به ثبات برسد، فروش به صورت نقدی می باشد.

  • من یک دیگ بخار دارم، برای عایق کاری باید از چه عایقی استفاده کنم؟

پیشنهاد ما عایق پشم سنگ پتویی است که کاربرد این نوع پشم سنگ در عایق کاری صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، کوره ها، دیگ های بخار و مخازن می باشد. این نوع پشم سنگ با سیم نسوز به شکل طوری از جنس گالوانیزه گرم ضد زنگ دوخته می شود و به صورت یکطرف توری یا دو طرف توری قابل تولید است.

  • وال پست چند مدل دارد و کاربرد آن چیست؟

وال پست به معنای نگه دارنده دیوار و به دو صورت وال پست قائم و افقی می باشد. این محصولات سبب درگیری دیوار با اسکلت و در نتیجه استحکام دیوار خواهد شد. وال پست قائم در زمانیکه در دهانه شما بزرگتر باشد از روی تیر طبقه پایین به زیر طبقه بالا در دهانه جوش می شود.

  • خاموت مهندسی نصبت به خاموت ساده چه مزایایی دارد؟

خاموت ساده یا خاموت 90 درجه در برابر نیروی وارد شده حاصل از زلزله مقاومت بالایی ندارد. بنابراین در صورت بروز زمین لرزه شدید ستون های بتنی که در آنها خاموت 90 درجه کار شده است براحتی تخریب می شوند. در حالی که خاموت های مهندسی یا 45 درجه بتن را میان میلگرد به شدت محبوس کرده و به آنها اجازه نمی دهد که به سادگی فرو بریزد. این در حالیست که در اکثر پروژه های ساختمانی در ایران به این مورد توجه نمی شود و پیمانکاران یا به علت بی اطلاعی یا سختی اجرای خاموت مهندسی ترجیح می دهند از خاموت های ساده استفاده نمایند.

  • آیا میلگرد کامپوزیت در ایران تولید می شود یا وارداتی است؟ فروش به چه صورت می باشد؟

بله، این میلگرد در سال های اخیر در ایران تولید می شود. جنس آن از الیاف و شیشه می باشد، ضد زنگ بوده و به صورت متری به فروش می رسد.

پرسش و پاسخ 99.08.27
شوره سفید بر روی ورق گالوانیزه به چه دلیل می باشد؟ شوره های سفید بر روی سطح ورق گالوانیزه به دلیل شرایط انبار ورق در هوای مرطوب و بدون هوای آزاد اتفاق می افتد. عمر ورق گالوانیزه چند سال می باشد؟ عمر مفید این ورق ها بین 20 تا 30 است. در حال حاضر فروش ...
783 بازدید
3:20
2 سال پیش
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 0