0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد ۳۲-۱۶ میلی متر صادراتی کشور چین به میزان ۵۵۵-۵۴۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت هفته قبل از آن به میزان ۶۰-۵۵ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. همانند سیم مفتولی، افزایش قیمت محصولات در بازار داخلی این کشور عامل اصلی افزایش قیمت میلگرد صادراتی بوده است. قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان میلگرد این کشور به میزان ۶۰۵-۵۹۸ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت های پیشنهادی هفته قبل از آن به میزان ۳۰ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است.

قیمت روز میلگرد

با این حال شرکت کنندگان بازار هم چنان انتظار دارند که قیمت میلگرد پیشنهادی این کشور افزایش بیشتری یابد چراکه هنوز نشانه ای از نزول قیمت ها مشاهده نشده است. آن ها هم چنین معتقدند که با پایان یافتن هوای مساعد مانند دمای بالا و باران های سنگین، میزان فعالیت های ساخت و ساز در این کشور افزایش خواهد یافت که به دنبال آن شاهد افزایش بیشتر قیمت ها خواهیم بود. هم چنین به گفته منابع خبری قیمت ها در جنوب شرقی آسیا نیز افزایش یافته است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد وارداتی به کشورهای جنوب شرقی آسیا به میزان ۵۱۰-۵۰۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت های هفته قبل از آن به میزان ۳۰-۲۵ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است.

قیمت سیم مفتولی

ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت سیم مفتولی صادراتی کشور چین به میزان ۵۵۰-۵۴۵ دلار به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت این محصول طی هفته گذشته به میزان ۳۵ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. به گفته شرکت کنندگان بازار قیمت محصولات فولاد بلند طی هفته گذشته به میزان زیادی افزایش یافته است به خصوص طی دو روز اول هفته که علت این امر افزایش قیمت شمش این کشور می باشد.

قیمت سیم مفتولی پیشنهادی در شرق چین طی هفته گذشته به میزان ۶۲۰-۶۱۶ دلار به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت هفته گذشته به میزان ۳۹-۳۷ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. به گفته منابع خبری بازار صادراتی کشور چین طی هفته گذشته بسیار فعال بوده است به طوری که بالغ بر ۴۰۰۰۰ تن معامله طی هفته گذشته صورت گرفته است. برخی از کارخانه های تولید این محصول تا روز سه شنبه قیمت های پیشنهادی خود را کاهش داده اما برخی دیگر هم چنان به افزایش قیمت های پیشنهادی پرداخته اند.

خرید و فروش سیم مفتولی

به گفته منابع خبری یکی از تولیدکنندگان سیم مفتولی قیمت پیشنهادی خود را تا میزان ۵۷۵ دلار به ازای هر تن افزایش داده است در حالی که قیمت پیشنهادی طی هفته گذشته به میزان ۵۴۵ دلار به ازای هر تن بوده است. هم چنین به گفته یکی از تاجران محلی سایر کارخانجات کشور چین نیز به زودی قیمت های پیشنهادی خود را افزایش خواهند داد. با این حال قیمت های وارداتی جنوب آسیا از چین تبعیت نمی کند. به گفته منابع خبری در این مناطق طی هفته گذشته معاملاتی با قیمت ۵۴۵-۵۳۵ دلار به ازای هر تن منعقد شده است.

هم چنین به گفته یکی از تاجران واقع در فیلیپین آن ها از قبول پیشنهادات قیمت ۵۶۵-۵۶۰ دلار به ازای هر تن ممانعت کرده اند. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت سیم مفتولی وارداتی به جنوب شرقی آسیا طی هفته گذشته به میزان ۵۴۵-۵۳۵ دلار به ازای هر تن بوده است. این قیمت نسبت به قیمت پیشنهادی هفته قبل از آن به میزان ۳۸-۳۰ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است.

 

خبرهای مرتبط:

رکود در بازار آهن آلات ایران,قیمت میلگرد ارزیابی جهانی,گزارش هفتگی قیمت میلگرد,نگاهی بر بازار محصولات فولاد

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • ۵عالی بود
  • ۳خوب بود
  • ۲معمولی بود
  • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
    اشتراک گذاری