0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تحلیل بازار آهن آلات روز گذشته

قیمت آهن آلات روز گذشته شاهد تغییرات به خصوصی در این حوزه نبودیم.بازار قوطی و پروفیل طی روز گذشته هم چنان در مسیر کاهشی بوده به طوری که به میزان 10 الی 30 تومان کاهش قیمت در برخی از مبادی این حوزه رصد شد. هم چنین پروفیل زد و زد رنگی بارگیری از اصفهان با قیمت ثابت  اعلام شد.

قوطی پروفیل بارگیری از تهران با 20 تومان کاهش قیمت  اعلام گردید. قوطی پروفیل بارگیری از اصفهان با 20 تومان کاهش  قیمت  اعلام شد. قیمت قوطی ستونی بارگیری از انبار اصفهان با 30 تومان کاهش اعلام گردید. قیمت لوله داربستی بارگیری از اصفهان با قیمت ثابت اعلام گردید.

قیمت سپری نبشی و ناودانی نیز ثابت اعلام گردید.  هم چنین جدول تکمیل شده متوسط نرخ تولیدکنندگان حوزه میلگرد حدود 15 تومان کاهش قیمت میانگین میلگرد آجدار تولید داخل کشور در روز گذشته را نشان می دهد. میلگرد ذوب آهن بارگیری از کارخانه با 10 تومان کاهش قیمت اعلام گردید.

قیمت روز میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن بارگیری از انبار با 10 تا 30 تومان کاهش اعلام گردید. کارخانه های تولید کننده میلگرد قیمت خود را ثابت اعلام کرده و برخی  10 تا 30 تومان قیمت خود را کاهش دادند.

قیمت تیرآهن ذوب آهن بارگیری از کارخانه و انبار اصفهان نیز با کاهش اعلام گردید. قیمت محصولات مفتولی ثابت اعلام گردید. کلیه ی قیمت های لوله گاز  روکار و توکار کارخانه ی سپاهان و کچو با قیمت ثابت اعلام گردید. لوله گالوانیزه سپاهان با قیمت ثابت اعلام شد. لوله صنعتی با قیمت ثابت اعلام شد.

قیمت تسمه کوره ای بارگیری از انبار اصفهان با قیمت ثابت اعلام شد. انواع ورق سیاه فولاد مبارکه و رنگی و روغنی و ورق گالوانیزه  در بازار روز گذشته با ثبات قیمت همراه بود. قیمت قراضه آهن دیروز هم در مسیر کاهشی بود؛ بطوریکه نرخ باکس گزارش کرده است؛ روز گذشته اندکی کمتر از 10 تومان متوسط قیمت این حوزه کاهش داشته است.

 

خبرهای مرتبط:

افزایش مجدد قیمت آهن آلات

کاهش میزان مصرف میلگرد و تیرآهن در سه ماهه نخست سال

تحلیلی بر بازار صادرات فولاد و آهن آلات کشور و تاثیر آن بر واردات ورق فولادی

 

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0