2.5/5
10رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی کارخانه لوله و پروفیل قزوین

کارخانه لوله و پروفیل قزوین در سال 1385 با مدیریت حسین علی کاظمی تاسیس گردید و در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان لوله فولادی و پروفیل در کشور تبدیل گشته است. این شرکت هم اکنون در استان قزوین، شهرستان آبیک، شهر جاده قزوین واقع می باشد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت لوله و پروفیل قزوین با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن 03135155 تماس حاصل فرمایید.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : لوله و پروفیل قزوین

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات کارخانه لوله و پروفیل قزوین

لوله فولادی: لوله فولادی میله یا استوانه ای توخالی، با سطح مقطع دایره ای شکل بوده و در کاربردهای مختلف جهت انتقال سیالات از مکانی به مکان دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های فولادی را می توان یکی از رایج ترین و پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در صنعت به شمار آورد. از جمله کاربردهای این محصول می توان به جابجایی سیالات مانند آب، نفت و گاز، محافظت از کابل های برق و عایق سیم ها در برابر ضربه، اشیا و سایر صدمات احتمالی اشاره کرد. همچنین دیگر کاربردهای لوله های فولادی شامل صنایع پزشکی، حمل و نقل، لوازم خانگی، کشاورزی، عمران و ساختمان سازی می باشند. لوله های فولادی در انواع درزدار و بدون درز تولید و روانه بازار مصرف می شوند.

لوله و پروفیل قزوین

پروفیل فولادی: این محصول دارای مصارف زیادی در ساختمان سازی، صنعت و راه سازی می باشد ولی عمده کاربرد آن در ساخت در و پنجره های آهنی می باشد. از دیگر مصارف پروفیل های فولادی می توان به استفاده در صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی با استفاده از پروفیل نبشی و ساخت کرکره های مغازه با استفاده از پروفیل ناودانی اشاره کرد.

آدرس کارخانه لوله و پروفیل قزوین

 استان قزوین، شهرستان آبیک، شهر جاده قزوین

2.5/5
10رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0