3/5
12رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

شرکت لوله و پروفیل وحدت خزر رشت

شرکت لوله و پروفیل وحدت خزر در سال 1391 تاسیس گردید و هم اکنون یکی از تولیدکنندگان محبوب در این حوزه به شمار می رود. این کارخانه در سال 91 با سرمایه گذاری 64 میلیارد ریال طی مراسمی با حضور استاندار گیلان به بهره برداری رسید. مسئولان این استان تاکنون نهایت تلاش خود را برای پیگیری و رفع مشکلات توسعه استان در ابعاد مختلف انجام داده و به حمایت از کار و سرمایه ایرانی و افزایش کیفیت محصولات تولیدی توجهی ویژه ای داشته اند.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : لوله و پروفیل وحدت خزر

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

لوله و پروفیل وحدت خزر

معرفی محصولات تولیدی لوله و پروفیل وحدت خزر

لوله های فولادی توسط شرکت فولاد وحدت خزر در سایزها و ابعاد مختلف و متنوع تولید و روانه بازار مصرف می گردد. این لوله ها در طیف گسترده ای از قبیل لوله کشی نیروگاه ها، ساختمان سازی و صنایع خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول به دو نوع درزدار و بدون درز تقسیم بندی می شود. لوله های درزدار ابتدا به صورت شکل دهی ورق فولادی حالت داده شده و سپس درز ورق به دو روش جوشکاری زیر پودری و یا جوشکاری مقاومت الکتریکی به یکدیگر جوش داده می شود. این در حالی است که لوله های بدون درز به روش شلیک سمبه تولید می شوند و بر روی مقطع آن ها ردی از درز جوش وجود ندارد.

پروفیل فولادی: یکی دیگر از محصولات اصلی شرکت فولاد وحدت خزر پروفیل های فولادی می باشد که به وفور در صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی و ساخت کرکره های مغازه مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل ها به دو دسته ساختمانی و صنعتی تقسیم بندی شده و هر یک کاربردهای خاصی دارد. همچنین این محصولات از لحاظ شکل و ابعاد به پروفیل های باز، پروفیل z و پروفیل های بسته تقسیم بندی می شوند.

آدرس شرکت لوله و پروفیل وحدت خزر

استان گیلان؛ شهرستان رشت، شهر صنعتی رشت

3/5
12رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0