لوله و پروفیل وحدت خزر

3 دقیقه پیش8327بازدید0دیدگاه2.9امتیاز (29 رای)
لوله و پروفیل وحدت خزر

کارخانه وحدت خزر رشت را می‌توان به عنوان یکی از بهترین کارخانه‌های شمال ایران در تولید لوله و پروفیل دانست. قیمت پروفیل و قیمت لوله 20 تولید شده در این کارخانه با توجه به وضعیت روز را می‌توان از طریق کانال‌های مرکزآهن استعلام کرد. انواع مختلف لوله و پروفیل را می‌توانید از طریق سایت مرکزآهن و یا با یک تماس تلفنی خریداری کنید.

شرکت لوله و پروفیل وحدت خزر رشت

شرکت لوله و پروفیل وحدت خزر در سال 1391 تاسیس گردید و هم اکنون یکی از تولیدکنندگان محبوب در این حوزه به شمار می‌رود. این کارخانه در سال 91 با سرمایه گذاری 64 میلیارد ریال طی مراسمی با حضور استاندار گیلان به بهره‌برداری رسید. مسئولان این استان تاکنون نهایت تلاش خود را برای پیگیری و رفع مشکلات توسعه استان در ابعاد مختلف انجام داده و به حمایت از کار و سرمایه ایرانی و افزایش کیفیت محصولات تولیدی توجهی ویژه‌ای داشته‌اند.

لوله و پروفیل وحدت خزر

معرفی محصولات تولیدی لوله و پروفیل وحدت خزر

لوله‌های فولادی توسط شرکت فولاد وحدت خزر در سایزها و ابعاد مختلف و متنوع تولید و روانه بازار مصرف می‌گردد. این لوله‌ها در طیف گسترده‌ای از قبیل لوله‌کشی نیروگاه‌ها، ساختمان‌سازی و صنایع خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصول در دو نوع درزدار و بدون درز تولید می‌شود.

لوله‌های درزدار ابتدا به صورت شکل‌دهی ورق فولادی حالت داده شده و سپس درز ورق به دو روش جوشکاری زیر پودری و یا جوشکاری مقاومت الکتریکی اجرا می‌شود. این در حالی است که لوله‌های بدون درز به روش شلیک سمبه تولید شده و بر روی مقطع آنها ردی از درزجوش وجود ندارد.

پروفیل فولادی: یکی دیگر از محصولات اصلی شرکت فولاد وحدت خزر پروفیل‌های فولادی است که به وفور در صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی و ساخت کرکره‌های مغازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروفیل‌ها به دو دسته پروفیل ساختمانی و صنعتی تقسیم‌بندی شده و هر یک کاربردهای خاصی دارد.

همچنین این محصولات از لحاظ شکل و ابعاد به پروفیل‌های باز، پروفیل z و پروفیل‌های بسته تقسیم‌بندی می‌شوند. قیمت پروفیل وحدت خزر به صورت روزانه در سایت مرکزآهن بارگزاری می‌شود. همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت پروفیل خزر باشماره 02191009009 - 03191009009 تماس بگیرید.

آدرس شرکت لوله و پروفیل وحدت خزر

استان گیلان؛ شهرستان رشت، شهر صنعتی رشت

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد