شرکت رازی اسپادانا

1 ماه پیش3356بازدید0دیدگاه3.7امتیاز (3 رای)
شرکت رازی اسپادانا

شرکت پروفیل رازی اسپادانا را می‌توان یکی از شرکت‌های محبوب در زمینه تولید انواع پروفیل ساختمانی فولادی، لوله، ورق گالوانیزه و سوله به شمار آورد. این واحد تولیدی علاوه بر فعالیت در بازار داخلی، در زمینه صادرات انواع محصولات فولادی نیز فعالیت دارد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به انواع اسکلت فلزی، پروفیل z و پروفیل c، لوله و پروفیل، نبشی به روش رول فرم؛ چهارچوب فلزی، ورق‌های پوششی و ورق عرشه فولادی اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت پروفیل می توانید به لینک مربوطه در سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

معرفی شرکت پروفیل رازی اسپادانا

فعالیت‌های بازرگانی این شرکت به صورت واردات مواد اولیه مصرفی از کشورهای مختلف و صادرات محصولات تولیدی خود اعم از لوله و پروفیل فولادی است. همچنین این شرکت در زمینه واردات انواع ماشین‌آلات، ورق‌های رنگی، گالوانیزه، سیاه و روغنی نیز فعالیت دارد. از طرفی شرکت پروفیل رازی در زمینه صادرات محصولاتی با کیفیت مطلوب سهم قابل قبولی را ایفا می‌نماید.

معرفی محصولات تولیدی شرکت رازی اسپادانا

انواع اسکلت فلزی: این مجموعه در زمینه تولید انواع اسکلت فلزی در منتاژهای سبک و سنگین فعالیت دارد. از جمله مزایای اسکلت فلزی می‌توان به کاهش حجم فونداسیون، کاهش وزن ساختمان، بالا بردن سرعت پیشرفت پروژه و بالا بردن میزان سطح زیر بنا اشاره کرد.

پروفیل z و پروفیل c: پروفیل های z در ابعاد مختلف در انواع سوله؛ انبار، پارکینگ و سقف سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول در ضخامت 2.5 و 3 سانتی‌متری تولید گشته و از نظر هزینه متفاوت است.

شرکت رازی اسپادانا

لوله و پروفیل: این کارخانه در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی در ابعاد و ضخامت‌های مختلف مشغول به فعالیت می‌باشد. از جمله انواع لوله فولادی می‌توان به لوله بدون درز، لوله درزدار، لوله اسپیرال اصفهان ، جدار چاهی و داربستی اشاره کرد.

نبشی فولادی: پروفیل‌های فولادی که دارای دو ضلع عمود بر هم باشند نبشی نامیده می‌شوند. این محصول به دو صورت پرسی و فابریک و بال مساوی و بال نامساوی در بازار موجود می‌باشند. ماهیت اولیه نبشی پرسی از ورق فولادی بوده به طوری که ورقی به طول 6 متر را از وسط خم کرده و به آن شکل می‌دهند. نبشی فابریک از همان ابتدای فرآیند به صورت نبشی از خط تولید خارج می‌گردد. همچنین این محصول از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم شده که همان طور که از نام آن پیداست تفاوت آن ها در اندازه بال‌ها می‌باشد.

چهارچوب فلزی: چهارچوب‌های فلزی در بخش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند که از جمله آن‌ها می‌توان به درب‌های ساختمانی و پنجره‌ها اشاره نمود.

ورق‌های پوششی: این محصولات شامل ورق‌های پوششی ذوزنقه، سینوسی؛ سفال، گالوانیزه ، گالوانیزه رنگی ، دامپا و جنوا می‌باشد. ورق‌های پوششی در سایزها و ابعاد مختلف در این مجموعه تولید و روانه بازار مصرف می‌گردد.

ورق عرشه فولادی: یکی از محصولات تولیدی در این مجموعه ورق‌های عرشه فولادی بوده که در ابعاد مختلف تولید می‌گردد.

آدرس شرکت پروفیل رازی اسپادانا

اصفهان، جاده شیراز، کیلومتر 56، شهرک صنعتی رازی، خیابان یازدهم؛ پلاک 25

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد