3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت پروفیل رازی اسپادانا

شرکت پروفیل رازی اسپادانا را می توان یکی از شرکت های محبوب در زمینه تولید انواع پروفیل فولادی، لوله، ورق گالوانیزه و سوله به شمار آورد. این واحد تولیدی علاوه بر فعالیت در بازار داخلی، در زمینه صادرات انواع محصولات فولادی نیز فعالیت دارد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به انواع اسکلت فلزی، پروفیل z و پروفیل c، لوله و پروفیل ، نبشی به روش رول فرم؛ چهارچوب فلزی، ورق های پوششی و عرشه فولادی اشاره کرد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت پروفیل رازی اسپادانا

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات تولیدی شرکت رازی اسپادانا

انواع اسکلت فلزی: این مجموعه در زمینه تولید انواع اسکلت فلزی در منتاژهای سبک و سنگین فعالیت دارد. از جمله مزایای اسکلت فلزی می توان به کاهش حجم فونداسیون، کاهش وزن ساختمان، بالا بردن سرعت پیشرفت پروژه و بالا بردن میزان سطح زیر بنا اشاره کرد.

پروفیل z و پروفیل c: پروفیل های z در ابعاد مختلف در انواع سوله؛ انبار، پارکینگ و سقف سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در ضخامت 2.5 و 3 سانتی متری تولید گشته و از نظر هزینه متفاوت است.

رازی اسپادانا

لوله و پروفیل: این کارخانه در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فولادی در ابعاد و ضخامت های مختلف مشغول به فعالیت می باشد. از جمله انواع لوله فولادی می توان به لوله بدون درز، لوله درزدار، لوله اسپیرال ، جدار چاهی و داربستی اشاره کرد.

نبشی فولادی: پروفیل های فولادی که دارای دو ضلع عمود بر هم باشند نبشی نامیده می شوند. این محصول به دو صورت پرسی و فابریک و بال مساوی و بال نامساوی در بازار موجود می باشند. ماهیت اولیه نبشی پرسی از ورق فولادی بوده به طوری که ورقی به طول 6 متر را از وسط خم کرده و به آن شکل می دهند. نبشی فابریک از همان ابتدای فرآیند به صورت نبشی از خط تولید خارج می گردد. همچنین این محصول از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم شده که همان طور که از نام آن پیداست تفاوت آن ها در اندازه بال ها می باشد.

چهارچوب فلزی: چهارچوب های فلزی در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آن ها می توان به درب های ساختمانی و پنجره ها اشاره نمود.

ورق های پوششی: این محصولات شامل ورق های پوششی ذوزنقه، سینوسی؛ سفال، گالوانیزه ، گالوانیزه رنگی ، دامپا و جنوا می باشد. ورق های پوششی در سایزها و ابعاد مختلف در این مجموعه تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

ورق عرشه فولادی: یکی از محصولات تولیدی در این مجموعه ورق های عرشه فولادی بوده که در ابعاد مختلف تولید می گردد.

فعالیت های بازرگانی شرکت پروفیل رازی اسپادانا

فعالیت های بازرگانی این شرکت به صورت واردات مواد اولیه مصرفی از کشورهای مختلف و صادرات محصولات تولیدی خود اعم از لوله و پروفیل فولادی می باشد. همچنین این شرکت در زمینه واردات انواع ماشین آلات، ورق های رنگی، گالوانیزه، سیاه و روغنی نیز فعالیت دارد. از طرفی شرکت پروفیل رازی در زمینه صادرات محصولاتی با کیفیت مطلوب سهم قابل قبولی را ایفا می نماید.

آدرس شرکت پروفیل رازی اسپادانا

اصفهان، جاده شیراز، کیلومتر 56، شهرک صنعتی رازی، خیابان یازدهم؛ پلاک 25

3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0