تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

افزایش قیمت میلگرد صادراتی کشور ترکیه به علت افزایش تقاضا

قیمت روز میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد ترکیه ماه ژوئیه

به گزارش پایگاه تحلیلی مرکزآهن طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن در تاریخ ۲۰ ماه ژوئیه، بازار قیمت میلگرد صادراتی ترکیه با افزایش میزان تقاضا این محصول در جنوب شرقی آسیا، تقویت شده است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد صادراتی به خارج از ترکیه به میزان ۴۷۰-۴۶۰ دلار به ازای هر تن بوده است. اخبار رسیده حاکی از آن است که حداقل دو کارخانه بزرگ تولید فولاد کشور ترکیه ۵۰۰۰۰ تن میلگرد به جنوب رقی آسیا به قیمت ۴۶۰ دلار به ازای هر تن طی هفته گذشته فروخته اند. هم چنین اخیرا اخبار پراکنده ای راجع به صادرات میلگرد از سوی کشور ترکیه به همین منطقه به قیمت ۴۷۰ دلار به ازای هر تن شنیده می شود.

در عین حال، بازار میلگرد آمریکا، خاورمیانه و شمال آفریقا در حال حاضر آرام بوده و قیمت ها اکثرا ثابت مانده اند. اخبار رسیده حاکی از آن است که بازار داخلی میلگرد مناطق آمریکا و منا در حال حاضر ثابت بوده. اجرای بخش ۲۳۲ قانون تجارت آمریکا در حال حاضر بسیار مهم بوده و صحبت های زیادی راجع به عملی شدن آن شده است. با عملی شدن این قانون کشور ترکیه میزان میلگرد کم تری را به این کشور صادر می کند و همین امر بر بازار داخلی ترکیه و قیمت میلگرد تاثیرگذار خواهد بود.

ممکن است زمان زیادی برای تصمیم گیری تصویب این قانون سپری گردد. هنوز مشخص نیست که رییس جمهور آمریکا می خواهد چه اقدامی انجام دهد اما به نظر می رسد که وی در نظر دارد اقدامات امنیتی جدیدی برای تولیدکنندگان داخلی و مصرف کنندگان اجرا کند. با این حال قیمت سیم مفتولی صادراتی طی هفته گذشته ثابت باقی مانده است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد صاداراتی به میزان ۴۸۰-۴۷۰ دلار به ازای هر تن ثابت باقی مانده است.

حتما بخوانید :  افزایش فعالیت صادرکنندگان در بازار داخل پس از مصوبه بانک مرکزی

مطالب مرتبط:

فروش اعتباری میلگرد, لیست قیمت میلگرد,قیمت کلاف

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

Call Now Button