2/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی شرکت صنعتی باختر فلز

شرکت صنعتی باختر فلز در سال 1369 در زمینه تولید مخازن هوایی و سیلوهای نگهداری غلات تاسیس گردید و پس از مدتی در سال 1378 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل های فولادی بسته آغاز نمود. این مجتمع در حال حاضر در کرمانشاه، کیلومتر 3 جاده کرمانشاه سنندج به تولید انواع محصولات فولادی اعم از پروفیل می پردازد. در ادامه به بررسی محصولات تولیدی شرکت صنعتی باختر فلز خواهیم پرداخت.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت باختر فلز

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات تولیدی شرکت صنعتی باختر فلز

پروفیل فولادی: این مقاطع در ابعاد و اندازه های مختلف توسط شرکت باختر فلز تولید و روانه بازار مصرف می گردد. این محصول دارای کاربردهای زیادی بوده که از جمله آن می توان به ساختمان سازی؛ صنعت و راه سازی اشاره نمود. همچنین پروفیل ها به صورت مربع و مستطیل و در مقاطع کوچک برای نرده های فلزی در و پنجره ها، نرده کشی دیوارها، پیاده روها و خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر استفاده های این محصول می توان به صنعت خودروسازی؛ پایه میز و صندلی و چهارچوب درهای بزرگ آهنی اشاره نمود.

شرکت باختر فلز

کویل حرارتی: این محصولات با فرآیند تولید کنترل شده و با دقت بالا طراحی گردیده و براساس استانداردهای ASME و BSI می باشند.

دستگاه سختی گیر: این محصول در انواع مختلف برای جداسازی املاح معدنی در تاسیسات آب شهری، تاسیسات صنعتی و مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های سختی گیر پس از کنترل کیفیت روانه بازار مصرف می گردند.

مخازن هوایی: این مجموعه با بهره گیری از تیم مجرب در زمینه تولید انواع مخازن هوایی با ظرفیت های گوناگون مشغول می باشد.

منابع تحت فشار و کویل دار: این محصولات در سایزهای مختلف برای تهیه آب گرم مصرفی و گرم کردن مایعات استفاده می گردد. منابع تحت فشار و کویل دار این مجموعه براساس استانداردهای ASME و BSI تولید و روانه بازار مصرف می گردد. از این محصول در کارخانه ها، هتل ها، بیمارستان ها و مجتمع های مسکونی استفاده می گردد.

دستگاه اسکرابر (فیلتر آبی): متخصصین این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا موفق به تولید دستگاه اسکرابر با کارایی بیش از 95 درصد و براساس استانداردهای ملی و بین المللی گردیده اند. هدف این شرکت پاسخگویی به نیازهای صنایع در این زمینه می باشد.

آدرس شرکت صنعتی باختر فلز

کرمانشاه، کیلومتر 3 جاده کرمانشاه سنندج، شرکت صنعتی باختر فلز

2/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0