چگونه می توانیم از مرکزآهن قوطی، پروفیل و لوله خریداری کنیم؟

  • چگونه از مرکز آهن قوطی پروفیل و لوله خرید کنیم؟

بازرگانی مرکز آهن به صورت تخصصی در زمینه تامین انواع قوطی پروفیل و لوله های صنعتی و ساختمانی ، آلومینیوم و استنلس استیل در تمامی ضخامت و رده ها فعالیت می کند. قیمت درب کارخانه کلیه مقاطع فولادی همه روزه از ساعت 8 صبح الی 17 در وبسایت ، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی اعلام می گردد و شما می توانید برای ثبت سفارش محصول خود، یا دریافت مشاوره پیش از خرید از یکی از راه های ارتباطی استفاده کنید، و یا با شماره های 03135155 یا 03135156 تماس بگیرید.

در ادامه سوالات شما عزیزان در رابطه با میزان سفارش ، مدت زمان تحویل بار و انجام خدماتی از قبیل برشکاری ، پانچ و شیار زنی را پاسخ خواهیم داد.

  • حداقل و حداکثر میزان سفارش چقدر می باشد؟

حداقل تناژ سفارش، بسته به نوع محصول و محل تخلیله بار تعیین می شود و اگر هزینه کرایه برای مشتری به صرفه باشد خرید حتی بصورت شاخه ای نیز مقدور است و محدودیتی ندارد.

  • مدت زمان تحویل بار چقدر است؟

مدت زمان تحویل بار 3 الی 4 روز کاری و برای بارهای تناژ بالا 5 الی 6 روز کاری می باشد.

  • اگر درخواست انجام برشکاری داشته باشیم انجام خواهید داد؟

امکان انجام تمامی خدمات برشکاری ، پانچ و شیار با درخواست مشتریان در هنگام سفارش قابل انجام است .

تفاوت پرفیل و قوطی

قوطی ها در واقع همان پروفیل های بسته به شکل مقاطع چهاگوش توخالی می باشند که بیشترین مصرف را در ساخت درب و پنجره و ساختمان دارند. اما پروفیل دسته بندی کلی تری از مقاطع فولادی محصوب می شود که دارای دو نوع پروفیل باز و بسته می شود. انواع پروفیل های بسته شامل قوطی و لوله و پروفیل های باز شامل تیرآهن نبشی ناودانی و تسمه می باشد. این مقاطع هرکدام با مشخصات فنی و استانداردهای متفاوتی و متناسب با نوع کاربرد آن در صنعت و یا در ساختمان سازی تولید و روانه بازار می شود. انتخاب متناسب نوع این مقاطع با کاربری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پیش از خرید این نکات را مطالعه کنید:

در رسانه های مرکزآهن قیمت قوطی پروفیل و لوله با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اعلام می گردد.
تضمین بالاترین کیفیت محصول دریافتی در کنار بهترین قیمت از مواردی است که با خرید از مرکزآهن دریافت می نمایید.
در انتها مجدد یاد آوری میکنیم کافی است سایت ، اپلیکیشن و یا شبکه های اجتماعی ما را برای استعلام قیمت انواع مقاطع فولادی مشاهده کنید، و یا با شماره های تماس 35155-031 و 35156-031 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مرکز آهن از زمان ثبت سفارش تا بارگیری و دریافت بار در کنار شما خواهند بود.

چگونه می توانیم از مرکزآهن قوطی، پروفیل و لوله خریداری کنیم؟
چگونه از مرکز آهن قوطی پروفیل و لوله خرید کنیم؟ بازرگانی مرکز آهن به صورت تخصصی در زمینه تامین انواع قوطی پروفیل و لوله های صنعتی و ساختمانی ، آلومینیوم و استنلس استیل در تمامی ضخامت و رده ها فعالیت می کند. قیمت درب کارخانه کلیه مقاطع فولادی همه روزه...
300 بازدید
2:46
4 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0