برای خرید میلگرد و خاموت از مرکزآهن چطور باید اقدام کنیم؟

مرکزآهن قادر است کلیه مقاطع فولادی را برای متقاضیان فراهم نماید. شما می توانید روزانه از ساعت 8 صبح الی17 عصر قیمت های ما را از طریق تلفن ،سایت و شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن چک کنید و از این طریق لیست سفارشتان را برای کارشناسان فروش ما در مرکزآهن ارسال بفرمائید. شما عزیزان از هر استانی و با هر میزانی که خرید داشته باشید میتوانید از خدمات ما بهرمند گردید. بعد از خرید محصول مورد نظر بار شما بین بازه زمانی 2 ساعت الی 3 روز در محل تخلیه تحویل شما مشتری عزیز می شود. کارشناسان ما مایل هستند تا بهترین مشاوره ها را در راستای خریدی با کیفیت، نزدیک و حتی ارزان در اختیار شما قرار دهند.

پیش از خرید میلگرد و خاموت مطالعه کنید:

در ادامه قصد داریم نکاتی که در خصوص میلگرد و خاموت باید پیش از خرید بدانید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید از خرید مطمئن و ایمن خود نهایت بهره را ببرید، ضمن آنکه می توانید با ارتباط با مشاوران ما در مرکزآهن از مشاوره های رایگان ما بهره مند گردید. به طور کلی مقاطع طویل و توپر فولادی که از ضخامت های 6 میلیمتر به بالا بوده و به دو صورت صاف و صیقلی و یا آجدار تولید و روانه بازار می گردد میلگرد می گویند. این محصولات در چهار گرید مختلف تولید می شود که با دارا بودن مشخصات فنی مخصوص به خود بتن را که در برابر حرکات و تنش های لرزه ای که آسیب پذیر است را مسلح می کند. اغلب از این مقاطع به صورت طولی در ساخت و اجرای ستون، پی ریزی و ساخت فونداسیون و همچنین ساخت اسکلت فلزی ساختمان استفاده می کنند.

در رابطه با خاموت باید اینگونه بیان کرد که خاموت ها نامی است که برای میلگردهایی که به صورت عرضی در ساخت مورد استفاده قرار گرفته در نظر می گیرند. این نوع از آرماتور را با زاویه های 45 یا 90 درجه خم می کنند. از فرم نهایی خاموت که به صورت مربع است در مرحله ای که زمان اجرای میلگردها به صورت طولی باشد و یا در ساخت فونداسیون با استفاده از این خاموت ها سایر آرماتورها را در جای خود فیکس کرده تا ضمن ثابت نگهداشتن مقاطع، در صرف زمان صرفه جویی شود ضمن آنکه در افزایش مقاومت نهایی سازه تاثیر بسزائی خواهد داشت.

در صنعت ساخت و ساز 6 نوع خاموت وجود دارد. خاموت معمولی ، مارپیچی، سنتی، مهندسی، سلولار و ربات. برای ساخت خاموت های ساده یا معمولی آرماتور را با زاویه 90 درجه خم کرده که البته ابعاد متناسب با پروژه قابل تغییر است. اما برای ساخت خاموت مارپیچی شما حتما به دستگاه CNC نیاز دارید، از مشخصات فنی آن تولید در انواع ابعاد مختلف می باشد که متناسب با درخواست مشتری متغیر است. خاموت سنتی نیز از انواع بسیار رایج در این صنعت است. خم آرماتورها در این نوع 90 درجه بوده و وسیله ساخت آن اهرم می باشد. خاموت های مهندسی خم میلگرد با زاویه 45 داشته در حالیکه خاموت رباط نیز مانند خاموت مارپیچی با استفاده از دستگاه CNC تولید می گردد با این تفاوت که مربعی در گوشه این خاموت وجود دارد. و در نهایت خاموت سولار که در دسته پیشرفته ترین نوع این محصولات به حساب می آید. تولید آن تحت استاندارد PI-system بوده که مقاومت کششی آرماتور را در برابر تنش های لرزه ای تقویت می کند.

برای خرید میلگرد و خاموت از مرکزآهن چطور باید اقدام کنیم؟

مرکزآهن قادر است کلیه مقاطع فولادی را برای متقاضیان فراهم نماید. شما می توانید روزانه از ساعت 8 صبح الی17 عصر قیمت های ما را از طریق تلفن ،سایت و شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن چک کنید و از این طریق لیست سفارشتان را برای کارشناسان فروش ما در مرکزآهن ارس...
340 بازدید
1:29
6 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
    0

    سوالات و نظرات کاربران

    اختیاری

    اشتراک گذاری

    تماس 03135155000 03135156000 0