1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

آیا قیمت های لوله گالوانیزه در هفته گذشته افزایش یافت ؟

روند ثابت در قیمت ضایعات که در پایان هفته ی گذشته مشاهده شد، باعث شد تا کارخانه های تولید لوله گالوانیزه قیمت تولیدی خود را معادل سطح قیمت های یک هفته پیش، با روال ثابتی بود، بازگرداند. علاوه بر این، تولید کننده ی مذکور تصمیم به اصلاح قیمت لوله گالوانیزه به منظور جبران نوسانات قیمت ، گرفته است. در همین حال، بهبود تدریجی تقاضای محلی برای خرید لوله گالوانیزه، انتظارات تولید کنندگان داخلی را تقویت می کند .

قیمت لوله گالوانیزه برای کارخانه های تولیدی داخل اصفهان در مقایسه با هفته گذشته روال ثابتی را داشت . لوله گالوانیزه در طی هفته گذشته با قیمت 4490 تومان به ازای هرکیلو تحویل انبار اصفهان به فروش رسید در حالی که این قیمت برای مدت زمان 25 آذر ماه برای لوله گالوانیزه با ضخامت 2 تحویلی انبار اصفهان با قیمت 4450 تومان به ازای هر کیلو به فروش رفته بود.

قیمت لوله گالوانیزه ضخامت 2.5 تحویلی در انبار اصفهان با قیمت 4440 تومان بوده است که این قیمت در مقایسه با مدت زمان هفته گذشته با قیمت 4430 تومان به ازای هر کیلو تحویلی در انبار اصفهان معامله شد که این روال نشان از سکون نسبی در قیمت ها در طول دو هفته گذشته بوده است .

لازم به ذکر است که شرکت کنندگان در بازار، متوجه بهبود تقاضا برای تقویت لوله گالوانیزه درایران  شده اند که به لطف تولید کنندگان محصولات فولادی داخلی، عمدتا از آن استفاده می شود. علاوه بر این، تغییر روند قیمت ضایعات به حمایت بیش تر تولید کنندگان داخلی نیاز دارد. یکی از منابع خبری می گوید: “تقاضا در بازار محلی افزایش می یابد. اما قیمت لوله گالوانیزه تا حد زیادی به رزرو های ضایعات توسط مشتریان بستگی دارد، ما امیدواریم که این روند صعودی ادامه یابد .

انتظار می رود که قیمت لوله گالوانیزه تامین کنندگان در میان تقاضای تقریبا فعال محلی به طور کلی در کشور رو به افزایش باشد، این در حالی است که پیشنهادات مربوط به قیمت لوله گالوانیزه متغیر بوده و توسط فروشندگان داخلی دیگر، بیش تر یا کم تر از قبل اعلام شده است.یکی از معامله گران طی هفته ی گذشته چنین گفت: “کارخانه ی اصفهان قیمت معقولی را نسبت به دیگران اعلام کرد که بعدا در واکنش خریداران این امر واضح بود .

لوله گالوانیزه

علاوه بر این، انتظار می رود که تولید کنندگان محصولات لوله اصفهان ، پیشنهادات خود را برای قیمت لوله گالوانیزه خود را با وجود این واقعیت که روند ناپایدار بازار همچنان ادامه دارد، افزایش بدهند.افزایش قیمت لوله گالوانیزه  ضخامت 2.5 به طور عمده توسط تحولات مثبت در بخش مواد خام و مواد اولیه و همچنین با انتظارات محتاطانه و خوش بینانه در مورد احیای بازار داخلی همراه است .

در نتیجه، سطح قیمت های پیش بینی شده در حدود 15 تومان  در هرکیلو نسبت به اواخر هفته ی گذشته افزایش یافته است. یکی از معامله گران بزرگ به خبر گذاری ها گفت: “در حال حاضر بازار آرام است زیرا خریداران به دنبال قیمت های بهتر هستند. هیچ کس واقعا نمی تواند بفهمد که کدام سطح از قیمت ها ثابت باقی خواهد ماند.

لوله گالوانیزه درجه 2

او افزود: اهداف فعلی هنوز قابل مدیریت نیستند.همچنین حمایت هایی نیز ممکن است توسط بازار داخلی ارائه شود، و انتظار می رود که پس از نتیجه گیری در20 دی ماه قیمت لوله گالوانیزه بهبود یابد. با توجه به پیشنهادات تامین کنندگان مورد نظر در مورد قیمت لوله گالوانیزه اصفهان در محدوده ی کاملا گسترده ای برای ارائه به مشتریان موجود است .بیش ترین پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت لوله گالوانیزه در حدود 4490 تومان در هرکیلو، اعلام شد که همانند قیمت هفته ی پیش بود، اما با توجه به اطلاعات شنیده شده در بازار، برخی از کارخانجات آماده ی پذیرش کاهش قیمت لوله گالوانیزه تا میزان حداقل 10 تا 15 تومان در هرکیلو می باشند.

 

1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0